UK: LONDÝN - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

UK: LONDÝN

628 Kč
10.7.2017 9:39 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Velký nášup levných letenek do Londýna si připravil Wizz Air.
 

Nejlevnější zpáteční letenky pořídíme z Brna a to klidně i na víkendové termíny. Zpáteční letenky pro příklad na 29.9.2017 – 2.10.2017 nás vyjde na 628 Kč pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí asi 540 Kč. Letenky pořídíme po celé září a říjen na různě dlouhé termíny.
Levné letenky pořídíme ale tentokrát i z Prahy, stačí si připlatit 60 Kč – letenku na 5.10.2017 – 10.10.2017 tak pořídíme za 688 Kč.
 
Letenky s Wizz Air z Brna rezervujte zde
Letenky s Wizz Air z Prahy rezervujte zde
 

Jak v Brně na letiště

Na letiště v Brně se dopravíme z vlakové nebo autobusové stanice na letiště autobusovou linkou 76. Autobusy odjíždějí každou půlhodinu, cesta trvá 18 minut a jízdenku pořídíme za 25 Kč.

Jak z Lutonu do Londýna

Nejlevnější variantou dopravy z letiště v Lutonu do centra Londýna jsou autobusy. Prakticky se jedná o jednu linku, kterou provozují Green Line Coaches, easyBus, Terravision a další dopravci a každý z nich prodává svoje lístky. Nejnižší cenu tak dostaneme, pokud si proklikáme weby všech společností a rezervujeme aktuálně nejnižší nabídku.

Navštivte Londýn se zájezdem od CK Triplo od 6190 Kč
Zpáteční letenka z Pardubic  •  3* ubytování se snídaní  •  Transfer z/na letiště
Rezervovat
Tipy, které v průvodci nenajdeš: Londýn
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Nikola napsal(a):

  Dobrý den,

  chtěla bych se zeptat zdali nevíte, jestli je problém se z Lutonu dopravit do Londýna i v takto pozdních hodinách. Děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, problém to není autobusy jezdí celou noc, kolem půlnoci je tam spojů dostatek – viz easybus.co.uk

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *