Norsko: OSLO/Torp - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Norsko: OSLO/Torp

490 Kč
9.2.2018 9:33 5 komentářů
Nabídka již není aktuální

Nejlevnější letenky do Norska pořídíme v nabídce nízkonákladovek.
 

Zpáteční letenky z Wroclawi do Torpu jsou v nabídce Ryanairu na jarní – březnové, dubnové i květnové termíny. Nejlevnější letenky nás vyjdou na 78 PLN, tedy asi 490 Kč. V ceně letenek u Ryanair máme 2 kabinová zavazadla 55x40x20 cm + 35x20x20 cm, přičemž to větší z nich vám bude zdarma při nástupu do letadla umístěno do zavazadlového prostoru.
Přkladem termíny 25.5.2018 – 28.5.2018 nebo 4.5.2018 – 7.5.2018.
 

Letenky na prodloužený víkend rezervujte zde
25.05.2018 – 28.05.2018

 

Jak do Wroclawi

Pro obyvatele Královehradeckého, Pardubického nebo Olomouckého kraje je Wroclaw v některých případech nejbližším letištěm, které nabízí levné lety. Zatím se musíme spokojit s dojezdovou dobou kolem 2-3 hodin.
Pokud vyrazíme vlakem, nejlevněji nás vyjde jízdenka z Pardubického kraje na 200 Kč v jednom směru.
V nabídce jsou ale rovněž spoje Tiger Expressu z Ostravy, z Prahy pak nejlevněji s Polskibus nebo Regiojet.

Oslo – Torp

Torp je jedno z nejvzdálenějších letišť od centra města, proto ho využijeme především pokud chceme cestovat po vlastní ose, nejlépe s pronajatým autem. Pokud se rozhodneme cestovat do centra Osla, použijeme pro cestu expresní busy, za zpáteční jízdenku tak dáme asi 440 NOK (je nutné ale mít na paměti, že ani z hlavního letiště Gardermoen není cesta zrovna zadarmo).
V nabídce jsou rovněž minibusy vázané na přílety polských linek – například PolskiBuss, nebo PKS Oslo který nás doveze do centra Osla od 170 NOK.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Tereza napsal(a):

  Ahoj Honzo, můžu poprosit a tip na nízkonákladovky, které létají do LA nebo San Francisca z Evropy, kromě Wow air, které má moc malé příruční zavazadlo za nejlevnější letenku. Děkuju moc

  • Pav napsal(a):

   Norwegian ☺️

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Je to přesně tak.

  • Tereza napsal(a):

   Děkuji a jiné už nejsou ?

  • pepa napsal(a):

   Z Barcelony LEVEL.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *