Japonsko: TOKIO - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Japonsko: TOKIO

9 190 Kč
7.7.2018 15:23 3 komentáře

Za akční cenu nyní pořídíme letenky do Tokia.
 

Air China nyní nabízí za bezkonkurenční cenu letenky do Tokia s odletem z Budapešti a návratem do Vídně. Ceny těchto letenek málokdy klesají pod 15 tisíc Kč, proto zpáteční letenky za 9 190 Kč patří k nejvýhodnějším nabídkám roku. Let je operován s jedním přestupem v Pekingu, kde můžeme podle zvoleného termínu strávit od jedné a půl do deseti hodin čekání, proto by stálo za zvážení využít bezvízový vstup do Pekingu. Cestovat můžeme od konce října 2018 do začátku dubna 2019. V ceně letenky máme 2x odbavené zavazadlo do 23 kg.
 
Letenky do Tokia rezervujte zde
 

Jak do Budapešti a z Vídně

Do Budapešti se pohodlně dostaneme vlaky ČD, které jedou z Česka každé dvě hodiny. Z vlakové stanice Nyugati pojedeme metrem linky č. 3 na konečnou Kőbánya-Kispest, kde přestoupíme na autobusovou linku 200E ve směru na letiště. Alternativou jsou autobusy RegioJet, FLixbus nebo Eurolines.
Z vídeňského letiště se do Česka nejlépe dostaneme pomocí autobusů RegioJet, které stojí přímo na letišti. Případně můžeme využít vlakový spoj do centra, odkud můžeme pokračovat do ČR vlakem.

Chystáte se navštívit Japonsko? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Veronika napsal(a):

  Dobrý den, platí pořád tato cena? Jakmile vyberu datum a dám pokračovat, místo 9190,- naskočí cena kolem 14tis. Znamená to, že tato akce již není aktuální? Děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano letenky už budou vyprodány.

 • Profilový obrázek
  AlexS napsal(a):

  Cocík povídal, že se máme Air China vyhýbat jak čert kříži.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *