Skupiny létají s Honzou

TEL AVIV na spoustu termínů

915 Kč
16.1.2020 14:01 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Letenky do Tel Avivu za pár korun pořídíme u Wizz Air.
 

U aerolinky Wizz Air najdeme nyní velkou spoustu letenek do Izraele za fajn cenu. Letenky z Vídně do Tel Avivu pořídíme nejlevněji za 35 EUR, což je v přepočtu asi 915 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí asi 520 Kč. Letenky za tuto cenu najdeme ve spoustě termínech od ledna do března, pár termínů také v dubnu. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Letenky do Tel Avivu
12.02.2020 – 15.02.2020

Tel Aviv a Jeruzalém

Z letiště v Tel Avivu se do centra dostanete nejrychleji vlakem. Cesta trvá asi 15-20 minut a jízdenka Vás vyjde na 13,50 izraelských šekelů (asi 85 Kč). Pokud budete mít chuť, můžete si udělat i výlet do Jeruzaléma. Města jsou od sebe vzdálena asi 60 km a pro cestu můžete využít vlak nebo autobus.
Pozor! Vzhledem k složitým letištním procedůrám při cestě zpět si ponechte rezervu na letišti alespoň 3 hodiny!
Do Jeruzaléma se dostaneme nově rychlovlakem přímo z letiště. Vlak odjíždí minimálně každou půlhodinu a cesta mu zabere asi 25 minut. Jízdenka vyjde na 17 šekelů (cca 100 Kč).

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni nás dopraví i na ranní odlet spoje Regiojetu. Ten odjíždí z Brna až 6x denně přímou linkou na letiště ve Vídni. Alternativou jsou pak spoje ČD do centra města, na letiště se pak dopravíme příměstskou linkou vlaku S.

Chystáte se navštívit Izrael? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *