Skupiny létají s Honzou

Austrálie: SYDNEY

13 580 Kč
13.11.2018 16:08 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Akce aerolinky Scoot pokračuje, v nabídce jsou levné lety do Austrálie.
 

Po nějaké době se dostaly do prodeje levné letenky do Austrálie. S nízkonákladovkou Scoot se dostaneme z Berlína do Sydney za 512,5 EUR, což je v přepočtu asi 13 580 Kč. Let je operován s jedním přestupem v Singapuru, u kterého si u určitých termínů můžeme vybrat jeho délku, takže můžeme stihnout i prohlídku města. Cena je za tarif Low Cost, takže k letence máme jen příruční zavazadlo 54x38x23 cm, odbavené zavazadlo je za poplatek. Nejvýhodnější lety jsou v prodeji na přelomu května a června 2019, konkrétně např. 20.5. – 2.6. nebo kratší 26.5. – 3.6., o pár desítek eur dráž pak seženeme letenky také na termíny v březnu a dubnu. Pro získání nejlevnější letenky je potřeba použít slevový kód IWILLFLY.
 


 

Jak do Berlína

Z Prahy nás do Berlína dopraví přímé vlakové spoje (už od cca 370 Kč v jednom směru z celého Středočeského kraje), případně autobusové linky Regiojetu nebo Flixbusu (od 9-15 € v jednom směru).
Na letiště nás pak dopraví autobusová linka TXL, která odjíždí z centra každých 5 minut, pro cestu použijeme jízdenku AB.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *