Švýcarsko: BASILEJ - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Švýcarsko: BASILEJ

1 019 Kč
18.6.2018 14:17 Žádné komentáře

C00 Pixabay

Levné letenky do Švýcarska pořídíme v nabídce easyJet z Prahy.
 

Klidně na víkendový pobyt pořídíme zpáteční letenky z Prahy do Basileje za 1 019 Kč pro jednu osobu. Cena platí při rezervaci minimálně dvou letenek, pokud budeme další osoby do rezervace přidávat, bude nám klesat dále pod 1 000 Kč.
Příkladovou letenku pořídíme od pátku do neděle 16.11.2018 – 18.11.2018.
 

Letenku z Prahy s easyJet rezervujte zde
16.11.2018 – 18.11.2018

 
Pokud potřebujete upravit počet osob, klikněte na změnit hledání a upravte počet v pravém sloupci.
 

Letiště Basilej – Mulhouse

Letiště v Basileji je zajímavé tím, že je rozděleno na francouzskou a švýcarskou část – díky Shengenu jsou aktuálně obě části propojeny bez nutnosti pasové kontroly, nicméně určité rozdělení se na letišti stále dodržuje, proto pokud chcete pokračovat do Basileje, autobusy odjíždějí ze švýcarské strany letiště, pokud směr Mulhouse tak z francouzské strany.
Do Basileje Vás odveze bus č. 50 na hlavní vlakovou stanici v Basileji – pokud máte rezervaci v hotelu v Basileji, tak je pro Vás cesta zdarma.
Do Mulhouse se dopravíte kombinací shuttle busu a vlaku. Autobus „Distribus“ vás za 2,5 € odveze na vlakovou stanici, odtud pak pokračujete vlakem do Mulhouse za 6 € – nezapomeňte si podobně jako v Itálii před nástupem do vlaku lístek označit.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *