Švýcarsko: BASILEJ - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Švýcarsko: BASILEJ

1 053 Kč
13.12.2016 12:32 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

© Basel - Christoph Radtke pod CC

Zpáteční letenky do Basileje pořídíme levně s easyJet.
 

Nejlevněji se dopravíme z Prahy do Švýcarska s letekami od easyJet. Na květnové termíny jsou v nabídce ltenky do Švýcarska za 2 106 Kč, jedna letenka nás tak vyjde na 1 053 Kč. Pokud navíc budeme do rezervace přidávat další osoby, cena bude dále klesat.
Letenky pořídíme na kratší i delší termíny, příkladem víkend 12.5.2017 – 15.5.2017
 

Letenku na 12.5. - 15.5. rezervujte zde
12.05.2017 – 15.05.2017

 
basilej5

Letiště Basilej – Mulhouse

Letiště v Basileji je zajímavé tím, že je rozděleno na francouzskou a švýcarskou část – díky Shengenu jsou aktuálně obě části propojeny bez nutnosti pasové kontroly, nicméně uričté rozdělení se na letišti stále dodržuje, proto pokud chcete pokračovat do Basileje, autobusy odjíždějí ze švýcarské strany letiště, pokud směr Mulhouse tak z francouzské strany.
Do Basileje Vás odveze bus č. 50 na hlavní vlakovou stanici v Basileji – pokud máte rezervaci v hotelu v Basileji, tak je pro Vás cesta zdarma.
Do Mulhouse se dopravíte kombinací shuttle busu a vlaku. Autobus „Distribus“ vás za 2,5 € odveze na vlakovou stanici, odtud pak pokračujete vlakem do Mulhouse za 6 € – nezapomeňte si podobně jako v Itálii před nástupem do vlaku lístek označit.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *