Švédský ÖSTERSUND přímým letem - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Švédský ÖSTERSUND přímým letem

1 347 Kč
22.8.2019 13:48 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Zimní letenky z Berlína do Östersundu nabízí aerolinka easyJet.


Každou zimu nabízí easyJet letenky z Berlína do středu Švédska. Letenky do Östersundu pořídíme za fajn cenu 51 EUR, což je v přepočtu asi 1 347 Kč. Cena platí při nákupu pro dva cestující, po přidání dalších bude cena ještě klesat. Linka létá jednou týdně vždy v neděli. Letenky za tuto cenu pořídíme kromě Vánoc po celou dobu, kdy linka létá, tedy od půlky prosince do března (SP v biatlonu probíhá na začátku prosince). V ceně letenky je velké příruční zavazadlo o rozměrech 56x45x25 cm.

Letenky z Berlína do Östersundu
15.12.2019 – 22.12.2019

Jak v Östersundu

Pokud si nebudeme půjčovat na letišti auto, do centra města se dostaneme letištním autobusem. Odjezdy jsou napasovány na přílety a odlety letadel, cesta trvá asi 20 minut. Jízdenku za 90 SEK (cca 225 Kč) lze koupit u řidič a platí se pouze kartou.
V době zimní sezony jezdí z letiště přímé autobusy do lyžařského střediska v Åre, jízdenka stojí 310 SEK (775 Kč) a je potřeba ji zakoupit předem přes internet.

Jak do Berlína

Let je operován z letiště Tegel, musíme tak přes centrum. Využít můžeme ale levných tarifů od Regiojetu nebo Flixbusu, kteří nabízejí jízdenky do centra Berlína už od cca 300 Kč v jednom směru. Na letiště se pak dostaneme expresní linkou TXL, která jezdí každých 6 minut a vyjde na 2,80 €. Na brzké ranní lety nás za vyšší cenu dopraví také přímá linka Flixbusu z Prahy přímo na letiště Tegel.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *