Super výlet do Itálie - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Super výlet do Itálie

1 249 Kč
21.5.2019 8:16 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Díky kombinacím letenek od Ryanair pořídíme za fajn cenu výlet po Itálii.
 

Na červnové termíny se objevily levné letenky do Bologni a do Pisy. Ideálně je tak zkombinujeme. Jednosměrnou letenku z Prahy do Bologni pořídíme na 20.6.2019 za 339 Kč. Zpáteční letenku z Pisy do Prahy pak pořídíme na 25.6.2019 za 486 Kč.
K letenkám tak stačí přidat jenom přejezdy. Jízdenka na Flixbus z Bologni do Florencie nás vyjde na 199 Kč, z Florencie do Pisy se nám vyplatí přejet vlakem za 8,60 €. Přejezdy můžeme zvolit v libovolný den, v nabídce je navíc dostupných spousta spojů denně. Kolik dní strávíme ve vybraných destinacích je tak jen na nás.
Celkem nás tak obě letenky i obě jízdenky vyjdou na 1 249 Kč.
 


 

Jak z letišť

Z letiště v Bologni se do centra dopravíme Aerobusem. Ten jezdí každých cca 10 minut a do centra nás dopraví za 25 minut. Jízdenka vyjde na 6 €.
Na letiště s Pise dojedeme z hlavní vlakové stanice Pisa moverem. Ten jezdí každých 5 minut a na letiště nás dopraví za stejnou dobu. Jízdenka vyjde na 2,70 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Kesed Haglund napsal(a):

  I am looking to purchase this trip but I am unable to find the reserve button.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   You can find all the reservation button in bar after the main text.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *