Super letenky do italského BARI - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Super letenky do italského BARI

778 Kč
3.4.2019 12:40 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V rezervačním systému aerolinky Wizz Air se objevily parádní letenky na jih Itálie.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Bari pořídíme na prodloužený víkend od středy do neděle za fajn cenu 778 Kč pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí 540 Kč, ty nejrychlejší koupí letenku ještě levněji. Vzhledem k ceně klubu WDC 799 Kč (pro 2), 1 599 Kč (pro 6), vyplatí se pokud cestujete alespoň dva členství rovnou zakoupit, akční ceny pak můžete čerpat celý rok.
Let odlétá ve středu až večer, takže nám stačí na parádně prodloužený víkend jen 2 dny dovolené. Termín nejlevnějšího letu je 5.6.2019 – 9.6.2019 a volných je za uvedenou cenu je minimálně 10 míst (je potřeba kvůli klubu případně koupit na více rezervací).
 

Letenky z Prahy do Bari s Wizz Air
05.06.2019 – 09.06.2019

 

Další levné letenky do Bari

I v ostatních červnových termínech se dají najít letenky za fajn cenu kolem 1 000 – 1 500 Kč, viz screeny výše. Nově na lince od tohoto týdné létá také Ryanair, kombinovat tak můžeme obě aerolinky, ten ale zatím extra nízké ceny nenabízí, vzhledem ke konkurenci se to ale dá brzo čekat.

Letiště v Bari

Z letiště v Bari se dopravíte do centra nejlevněji autobusem. Linka č. 16 odjíždí od terminálu (od východu směrem k metru) každých 45 minut a jízda do centra jí trvá asi 30 minut. Cena jízdenky se pohybuje kolem 1 €.
Rychlejší dopravou je pak linka příměstského vlaku. K němu se dostanete tubusem za asi 5 minut chůze. Jízda metrem trvá asi 15 minut, je ale 5x dražší – za svezení zaplatíte 5 €.
Po Apulii se pak dopravíte nejlépe linkami vlaku ať už rychlovlakem Frecciargento nebo standardními osobními vlaky za pár eur. Půjčení auta vyjde na začátku dubna už na cenu okolo 300 Kč za den.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Jan napsal(a):

  Koupit na stránkách wizz

 • Profilový obrázek
  IlumiWizz napsal(a):

  Abyste se mohl přihlásit, musí vás doporučit současný člen, který se za vás zaručí. Rituál přijímání nových členů nastavil Wizz Air takto – po proběhnutí uličky, kde vás ostatní členové plácají lodním pádlem po zadku se přejde k indiánskému tanci kolem ohně, načež následuje 5 minut kolotoče, kdy jste přivázaní na vrtuli letadla, které má Wizz právě pro tyto příležitosti. Celý obřad je zakončen žranicí a hromadnými orgiemi. Za ty slevy to stojí 🙂

 • Profilový obrázek
  Jaroslav Kováč napsal(a):

  Můžete mi napsat jak se stát členem WDC?DĚKUJI

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Více info zde.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *