Švédsko: STOCKHOLM - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Švédsko: STOCKHOLM

1 662 Kč
15.6.2017 10:43 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

© Public Domain

Levné letenky do Stockholmu nabízí z Prahy ČSA.
 

Pokud umíte plánovat dostatečně dopředu, dají se pořídit zpáteční letenky z Prahy do Stockholmu s ČSA za fajnovou cenu 1 662 Kč. Letenky pořídíme na prodloužené víkendy od čtvrtka a pátka do neděle a to na termíny od ledna do března 2018.
 
Letenky s ČSA rezervujte zde
 

Stockholm

Ačkoliv je letiště Arlanda považováno za hlavní stockholmské letiště, za dopravu na něj musíme počítat také s vyšší částkou. Nejrychlejší dopravou do centra města je vlak Arlanda Express – pokud pořídíme jízdenky alespoň s 90-denním předstihem, vyjde nás jednosměrná jízdenka na 154 SEK, tedy asi 450 Kč. Levněji pak autobusem za 40 minut, se společností Flygbussarna za cenu 99 SEK, tedy asi 285 Kč v jednom směru.
Tip od Michaly:
Ještě levněji lze z Arlandy do centra jet busem MHD č. 583 nebo 589 (zastávky autobusů před terminálem 5) – směr na Märsta Station (cca 15 minut), zde přestoupit na příměstský vlak Pendeltåg, který zde začíná, nelze si splést směr. Do stanice Stockholm central (hlavní vlakové nádraží) trvá cesta 38 minut. Pokud plánujete využívat mhd i ve Stockholmu, vyplatí se více než jednotlivé lístky (ty stojí v automatu 30 SEK) koupit si SL Access Card buď na 24 h (SEK 120), nebo na 72 h (SEK 240) hned na letišti a cestu z a na letiště pak máte zahrnutou v tom.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *