Švédsko: STOCKHOLM - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Švédsko: STOCKHOLM

480 Kč
14.9.2018 13:51 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Levné letenky do švédského Stockholmu pořídíme z Wroclawi.
 

Zpáteční letenky z Wroclawi do Stockholmu pořídíme na podzimní termíny za 78 PLN, tedy asi 480 Kč. Výhodou letenek je fakt, že ve spoustě termínů není potřeba pro získání této ceny být členem klubu WDC. Letenky navíc pořídíme klidně na prodloužené víkendy.
Jako příklad letenky na 24.11.2018 – 27.11.2018.
 
Letenku z Wroclawi vybírejte z kalendáře zde
 

Stockholm – Skavsta

Stockholm je obsluhován několika letišti, které jsou poměrně vzdáleny od centra. Lety Wizz Airu jsou směřované na letiště Skavsta nedaleko města Nyköping. Z letiště se pohodlně dopravíte autobusem Flygbussarna. Cesta trvá asi 80 minut a autobus odjíždí jak z centra tak od letištního terminálu každých přibližně 45 minut. Za zpáteční jízdenku zaplatíte 268 SEK, což je asi 790 Kč, pokud Vám ještě nebylo 26 let, zaplatíte za jízdenku 228 SEK, tedy 670 Kč.
 
Nově je možné se dostat z letiště také kombinací městského autobusu a Flixbusu, který začal nově zastavovat ve městě Nyköping u letiště. Jednosměrná jízdenka na městský autobus jedoucí na autobusové nádraží vyjde na 30 SEK, cca 75 Kč (20 SEK pro děti a studenty do 25 let), jízdní řád autobusu zde, jízdenku na Flixbus koupíme už za 125 Kč.

Jak do Wroclawi

Do Wroclawi dojedeme z Prahy přímými autobusy Flixbusu. Z Pardubic nás pak zavezou do Wroclawi vlaky přes Lichkov za 200 Kč.

Navštivte Stockholm se zájezdem od CK Triplo od 8990 Kč
Zpáteční letenka z Prahy  •  Ubytování v 3* hotelu se snídaní  •  V centru města  •  
Rezervovat
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Michaela Kaločayová napsal(a):

  Dobrý den,
  na stránkách Flygbussarna jsem se dočetla, že žádně studentské lístky neprodávají, lístek Youth je jen do 17 let. Máte s tím zkušenost, že je možné koupit levnější lístek, když nám nebylo 26?

  Děkuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, je možné že se to změnilo, přeci jen už je to nějaký pátek kdy jsem s nima jel…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *