Srpnové BULHARSKO - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Srpnové BULHARSKO

970 Kč
1.6.2020 8:59 5 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Vzhledem ke stále opatrným nákupům letenek se dají stále pořídit levné letenky do Bulharska na léto.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Burgasu jsou teď dostupné v dnešní akci pro členy klubu WDC za výhodnou cenu 35,18 €, tedy asi 970 Kč. Pokud členství v klubu nemáte, připlatíte si aktuálně 8 € na jeden let. V ceně letenek je malé příruční zavazadlo, termíny pořídíme různě dlouho hlavně v srpnu.
Příkladem letenky 14.8.2020 – 21.8.2020.
PS: Vstup do Bulharska bez karantény je odedneška povolen jak z ČR tak Rakouska. Dnes by navíc mělo být oznámeno rozvolnění i z druhé strany (stejně jako s Rakouskem) s platností od 15.6.2020. Pokud si tak chcete na potvrzení počkat, máte možnost rezervovat bankovním převodem (na platbu jsou 2-3 dny).
 


 

Burgas

Na letišti v Burgasu můžete využit místních transferů, obvykle se ale vyplatí vzít si taxi – standardní auta pro 4 osoby vyjdou na cestě z letiště ke Slunečnému pobřeží na něco kolem 30 €.
Hotely pořídíme za fajnovou cenu kolem 1 000 Kč na osobu a noc za all-inclusive, nejlepší na all-in je portál alpharooms.com

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Michal napsal(a):

  Jak je to prosím s rozsazováním u WIZZ? Když jsme 4 = dva dospělí, jedno dítě 14 let (což beze wizz taky jako dospělého) a jedno dítě 8 let, tak nás dá minimálně dítě + 1 dospělý spolu a zbylé dvě dospělé letenky budou rozhozené po palubě že?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   U dítěte 8 let vás donutí si připlatit za jedno sedadlo, zbytek pak obvykle náhodně rozesadí.

 • Profilový obrázek
  R napsal(a):

  Ve Vídni lze nechat auto např. v obci Fischmend (na ulici při krajnici jako strojí jiná auta a zdarma (pozor, ale nenechávat na plochách a místech, kde se konají sobotní trhy, což Vám řeknou místní…)) což je od letiště (Flughafen) jednu stanici příměstským vláčkem, asi za 2E.

 • Profilový obrázek
  Milena napsal(a):

  Mám obavy, že z Vídně v noci nic nepojede zpět do Čech.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Před krizí se jezdilo i těsně po půlnoci, je potřeba počkat na to jaké linky se zase obnoví.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *