Skupiny létají s Honzou

SICÍLIE z Prahy v akci

743 Kč
16.9.2021 7:42 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu můžeme opět pořídit letenky na Sicílii.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Trapani na Sicílii jsou dostupné na ideální termíny na začátku října za super cenu 743 Kč. Sestavit si můžeme kratší i delší termíny, v ceně letenek máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm. Letenky můžeme bez poplatku do 7 dní před odletem měnit.
Příkladem letenky na 5.10.2021 – 9.10.2021.
 

Letenky s Ryanair na Sicílii
05.10.2021 – 09.10.2021

 

Trapani

Z letiště v Trapani se dostaneme do centra města autobusem AST. Cesta trvá asi 30 minut a vyjde na 4,90 €. Pokud se rozhodnete pro taxi, vyjde cesta na cca 35 € za jedno auto.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Kuba napsal(a):

  Dobrý den,

  letíme do Trapani tuto sobotu a při návratu zpět do Prahy je nutné mít pro neočkované ant/PCR test. Je na letišti Trapani k dispozici testovací centrum nebo budeme muset provést testy přímo v Trapani? Pokud na letišti není testování možné, kde v Trapani vyjde testování cenově nejvýhodněji?

  Děkuji za zodpovězení dotazu.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, většina letišť v IT má aktuálně možnost testování, nicméně udělal bych si ho v klidu někde ve městě – dělají ho často i v lékárnách.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *