Skupiny létají s Honzou

SICÍLIE, BARI, NEAPOL i ŘÍM

280 Kč
30.7.2021 8:08 5 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V dnešní super akci Wizz Air pořídíme ultra levné letenky do Itálie.
 

Zpáteční letenky z Prahy na Sicílii ale i do dalších italských destinací, které aerolinka Wizz Air z Prahy létá pořídíme za 140 Kč v jednom směru, zpáteční nás tak vyjde na 280 Kč a to bez potřeby pořizovat klub WDC. Nejvíce je volných termínů na zářijové termíny, obvykle jen v několika kusech, se rezervací tak neváhejte. V ceně letenek od Wizz Air máme příruční zavazadlo 40x30x20 cm.
Příkladem letenky na 16.9.2021 – 18.9.2021.
 

Letenky z Prahy do Katánie
16.09.2021 – 18.09.2021

 Pravidla pro cesty do Itálie


 
Od pondělí 2.8.2021 bude Itálie s největší pravděpodobností přeřazena do oranžové kategorie z hlediska ČR, pro pravidla návratu to ale neznamená žádnou změnu.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Sára napsal(a):

  Honzo, nebo nekde, poradil byste prosim s tou druhou vyse zminenou situaci ? Opravdu mam problem, ze se mi s klubem WDC ukazuji vzdy jine ceny. Kde to prosim vidite, ze mate na nejakem spoji pri vyhledavani data stejnou cenu i bez klubu ? Moc prosim🙏

  • Profilový obrázek
   Sára napsal(a):

   Honzo, nebo nekdo* 😄 pardon.. a nevedela jsem, ze se nove kometare pridavaji nahoru, takze prosim oprava *viz nize☺️

 • Profilový obrázek
  Sára napsal(a):

  Dobrý den Honzo, mohu se zeptat, už je asi těch pár letenek za tuto cenu vyprodaných, že? Zkousela jsem různé termíny a kombinace a už mám např. na termín 16-18.9. cestu tam za cca 1169 a zpět 1429. Vidím, že jste přidával dnes v 8.00, tak už se to opravdu takto rychle stihlo vyprodat a o tolik se zvýšily ceny? A ještě jeden dotaz, vždy se mi u Wizz Air (zkoušela jsem hlavně Praha – Sicílie) zobrazuje jiná cena s Discount clubem a bez – na srpnové i zářijové termíny… A vy v článcích PHA – Sicílie píšete, že se cena stejná i s klubem i bez 🙂 prosím vysvětlíte jak a kde hledáte, že máte cenu stejnou s klubem i bez? Moc prosím.

  • Profilový obrázek
   Sára napsal(a):

   pardon zapomněla jsem napsat u prvního dotazu, že se jedná také o Sicílii:)

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano je to vždy otázka pár minut, jinak je to termín od termínu jiné, někdy je cena stejná, jindy se liší až o 10 €.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *