Skupiny létají s Honzou

S levnými letenkami do PORTA

832 Kč
23.1.2020 16:04 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Do Porta se dostaneme stále ještě za mimosezónní ceny.
 

Výhodné letenky do Portugalska koupíme od Ryanair. Ten nabízí letenky do Porta s odletem z německého Norimberka za 32 EUR, což je v přepočtu asi 832 Kč. Letenky za tuto cenu najdeme v únorových termínech, např. 4.2. – 7.2. nebo 11.2. – 14.2.2020. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.

Letenky z Norimberka do Porta
11.02.2020 – 14.02.2020

Porto

Z letiště v Portu se dopravíte do centra pohodlně metrem. Jízdné se počítá podle počtu projetých zón. Z letiště do centra to jsou 3 zóny, tedy lístek Z4 za 1,85 €.

Jak do Norimberka

Do Norimberka nás dopraví pravidelné spoje hned 3 dopravců – Regiojet, Flixbus nebo Deutsche Bahn (DB). Ideální formou dopravy je ale auto, z ČR dojedeme na letiště po dálnici, parkování pak pořídíme za rozumnou cenu především na menších parkovištích kolem letiště. Zadarmo pak zaparkujeme v okolí stanice Ziegelstein – na letiště pak dojedeme jednu stanici metrem.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Hanka napsal(a):

  Dobrý den, ráda bych do Porta v září. Je ještě brzy se zajímat o letenky nebo ne. Děkuji Hanka

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, počkal bych tak do května-června, to by se měly objevovat nejlevnější letenky. Z Vídně létá Eurowings, Lauda a Wizz Air, takže tam bych čekal nejlepší ceny.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *