Itálie: ŘÍM - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Itálie: ŘÍM

728 Kč
11.10.2018 15:18 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

Za super cenu pořídíme letenky na prodloužený víkend v Římě.
 

V nabídce Ryanair se objevil jeden velice zajímavý termín letu z Prahy do Říma. Konkrétně v období prodlouženého víkendu 23./24.2.-26.2.2019 pořídíme zpáteční letenky na letiště Ciampino za 728 Kč. Letenek je v tomto termínu k dispozici spousta, přesto s nákupem neváhejte. V ceně letenky s Ryanair je už jenom jedno malé příruční zavazadlo 40x25x20 cm, pokud si chcete na palubu vzít i druhé větší zavazadlo, příplatíte si 180 Kč na let za Priority, odbavit ho můžete (do 10 kg) za 210 Kč na let.
 
Letenky s Ryanair do Říma rezervujte zde
 

Řím Ciampino

Pokud chcete ušetřit a plánujete v Římě nákup několikadenní jízdenky, můžete pro cestu z letiště zvolit linku 720, která zajíždí až na letiště Ciampino. Jízdenky pořídíme v předprodeji na letišti – jednorázová za 1,50 €, jednodenní za 7 €, dvoudenní za 12,50 € a třídenní za 18 €. Linkou 720 dojedeme na konečnou metra B Laurentina, odkud následně budeme pokračovat do centra, případně k hotelu.
Další variantou je zvolit přímý autobus Terravision nebo SIT bus, který Vás doveze bez zácpy do centra už za 35 minut a 5 €. V nabídce je rovněž kombinace místního autobusu na vlakovou stanici Ciampino (každých 30 minut) a příměstského vlaku (cca každých 15 minut). Celkem zaplatíme asi 3 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Miturová napsal(a):

  Nevím proč, ale místo nabízených zpátečních letenek do Říma za 728,-Kč, mi při hledání letu, našlo nejlevněji za 1600,-Kč. Jak tedy najít ty akční letenky?? Díky za radu.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ty nejlevnější letenky jsou obvykle otázka několika málo minut nebo hodin.

 • Profilový obrázek
  Dasa napsal(a):

  V případě zájmu o levné ubytování v Římě mě kontaktujte(ubytovani.rim@seznam.cz)

 • Profilový obrázek
  Dominik napsal(a):

  Když ale budu chtít jen jedno zavazadlo a to bude to větší (55x…), tak za něj také neplatím, jen mi ho u gatu zdarma odbaví ne? (ty jejich formulace mě dost matou)

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ne, v ceně jen to malé 40x20x25 cm, k tomu velké s sebou na palubu jen s Priority boardingem, případně pak přikoupit odbavené do 10kg.

 • Profilový obrázek
  Tereza napsal(a):

  Takže chápu správně že jen jedno zavazadlo a pokud chceme druhé tak musíme připlatit?

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *