Itálie: ŘÍM - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Itálie: ŘÍM

1 058 Kč
20.7.2018 8:44 3 komentáře

CC0 Pixabay

S dostatečným předstihem pořídíme levné letenky z Prahy do Říma.
 

Ty jsou aktuálně dostupné na lednové termíny za nejnižší nabízenou cenu 1 058 Kč. Letenky s Ryanair pořídíme z Prahy na delší i kratší termíny, pro získání ceny navíc není potřeba být členem klubu, jako u konkurenčního Wizz Air. V ceně každé letenky jsou příruční zavazadla o rozměrech 55x40x20 cm a 35x20x20 cm, to větší z nich vám bude zdarma u nástupní brány odbaveno do zavazadlového prostoru.
 
Letenky s Ryanair do Říma rezervujte zde
 

Řím Ciampino

Pokud chcete ušetřit a plánujete v Římě nákup několikadenní jízdenky, můžete pro cestu z letiště zvolit linku 720, která zajíždí až na letiště Ciampino. Jízdenky pořídíme v předprodeji na letišti – jednorázová za 1,50 €, jednodenní za 7 €, dvoudenní za 12,50 € a třídenní za 18 €. Linkou 720 dojedeme na konečnou metra B Laurentina, odkud následně budeme pokračovat do centra, případně k hotelu.
Další variantou je zvolit přímý autobus Terravision nebo SIT bus, který Vás doveze bez zácpy do centra už za 35 minut a 5 €. V nabídce je rovněž kombinace místního autobusu na vlakovou stanici Ciampino (každých 30 minut) a příměstského vlaku (cca každých 15 minut). Celkem zaplatíme asi 3 €.

Navštivte Řím se zájezdem od CK Triplo od 6190 Kč
Zpáteční letenka z Vídně  •  3* ubytování se snídaní  •  Transfer z letiště a zpět
Rezervovat
Tipy, které v průvodci nenajdeš: Řím
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Tomáš napsal(a):

  Dobrý den, mohu se zeptat na ty odbavena zavazadla, resp. příruční. Po rezervaci nabízí Ryanair příplatky za tyto služby, v cene letenky jsem je nezaregistroval. Opravdu tomu tak je? Díky.

  • Pavel napsal(a):

   Ano je, obě jsou zdarma, jen to větší vám těsně před nástupem vezmou, takže ho nebudete mít u sebe, ale v zavazadlovém prostoru, nicméně s váma poletí

 • Dagmar napsal(a):

  Dobrý den, v případě zájmu o levné ubytování v Římě mě kontaktujte(ubytovani.rim@seznam.cz)

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *