Skupiny létají s Honzou

RHODOS po celý srpen

1 486 Kč
21.7.2021 7:48 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Ryanair přidal do rezervačního systému další rotaci na lince na Rhodos.
 

Zpáteční letenky z Prahy na Rhodos pořídíme v nabídce Ryanair. Letenky jsou dostupné na týdenní termíny od úterý do úterý po celý srpen za 1 486 Kč. V ceně letenek máme příruční zavazadlo 40x25x20 cm, do 7 dní před odletem můžeme letenky bez poplatku měnit.
Příkladem letenky na 3.8.2021 – 10.8.2021.
 

Letenky z Prahy na RHODOS
03.08.2021 – 10.08.2021

 

Aktuální pravidla pro cestu

Pro vstup do Řecka potřebujeme očkování/prodělání/AG test a registraci do vstupního formuláře (minimálně den předem).
Pro návrat do ČR pak potřebujeme vyplnit příjezdový formulář a do 5 dní si dojít na AG test, pokud máme očkování nebo prodělání, stačí vyplnit formulář.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Monika napsal(a):

  Ahoj. Pozor na změnu 7 dní před odletem, pokud si koupíte k letence zavazadlo, letenku sice budete moci zdarma změnit s případným doplatkem, ale budou chtít doplatek za již zaplacené zavazadlo, vlastně znovu zaplatit zavazadlo.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, nemělo by to tak být, také jsem to řešil a u mě stačilo napsat na online chat a změnili to bez doplatku, problém někde je, že zavazadlo je třeba u nějaké levnější destaince za 390 Kč a u dražší klidně za 1 000 Kč, doplácí se tam pak rozdíl v ceně těch zavazadel a může se to zdát, že to chtějí zaplatit znova.

  • Profilový obrázek
   Monika napsal(a):

   Bohužel to tak je. Měli jsme stejnou destinaci. A cena u zavazadla u jakékoliv destinace, když jsme zkoušeli, jako bychom přidávali zavazadlo již k zakoupené letence. Řeší to lidé i na flyertalku. Chat a volání bez úspěchu. Řešili jsme to pár dnů.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Bude to spíš chyba, zrovna dnes jsem jednu rezervaci měnil a zavazadla bez problémů, dokonce jsem měnil i místa za lepší a nechtělo to vůbec nic…

 • Profilový obrázek
  Eva napsal(a):

  Dobrý den, myslíte, že se ještě nějaká akce na sprnové termíny do Řecka objeví prosím? Děkuji moc

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Nic jiného než toto už asi nebude.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *