Řecko: SOLUŇ - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Řecko: SOLUŇ

820 Kč
5.2.2017 9:48 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

© Sarti - Palickap pod CC

Levné letenky do Soluně pořídíme aktuálně s Ryanair z Berlína.
 

Na březnové termíny jsou v nabídce jednosměrné letenky z Berlína do Soluně za 15 €. Zpáteční letenku tak pořídíme za 30 €, neboli 820 Kč.
Letenek je v nabídce poměrně hodně, pro příklad můžeme rezervovat proloužený víkend na konec března 25.3.20147 – 28.3.2017.
 

Letenky s Ryanair rezervujte zde
25.03.2017 – 28.03.2017

 
solun

Jak do Berlína

Do Berlína se dopravíme bez problému po dálnici autem. Pokud zvolíme hromadnou dopravu, v nabídce jsou jízdenky od ČD na vlak kolem 380 Kč z Prahy, případně autobusové jízdenky s Flixbusem nebo Regiojetem – přímo na letiště za 500 Kč, do centra Berlín od 250 Kč.

Soluň – Chalkidiki

Letiště v Soluni je vstupní bránou na poloostrov Chalkidiki. Nejlepší způsob, jak se po třech prstech poloostrova pohybovat je po vlastní ose automobilem. Především místní autopůjčovny nabízejí zajímavé předsezónní ceny.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Vilém Stifter napsal(a):

  Dobrý den, kdybychom se potřebovali dostat v srpnu do Soluně, kde bychom a za kolik prosím sehnali nejlevnější letenky a nebo jestli není lepší jiná doprava.(autobusem,vlakem….). Děkuji za zpětnou informaci. Vilém Stifter.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, nejlevněji s Ryanair a Wizz Air z Berlína, Bratislavy nebo Budapešti.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *