Skupiny létají s Honzou

KANÁRSKÉ OSTROVY

795 Kč
16.11.2018 9:01 4 komentáře
Nabídka již není aktuální

Další várku letenek na Kanáry najdeme s odletem z Berlína.
 

Velice levné letenky na Kanáry pořídíme v období prosince s odletem z Berlína. Za nejnižší cenu 30 EUR, tedy asi 795 Kč, pořídíme letenky na Lanzarote a Fuerteventuru, o asi 130 Kč dráž také na Gran Canarii. Termínů je spousta po celý prosinec včetně Vánočních termínů. Lety provozuje Ryanair nebo Laudamotion, takže v ceně máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.
 

Letenky na Fuerteventuru
08.12.2018 – 15.12.2018

Letenky na Lanzarote
16.12.2018 – 19.12.2018

Letenky na Gran Canarii
13.12.2018 – 19.12.2018

 

Jak do Berlína

Na letiště Schönfeld (odlety na Lanzarote) nás dopraví přímé autobusové linky Regiojetu i Flixbusu z Prahy. Cestovat můžeme také přes centrum Berlína, kam nás doveze i vlak ČD, z něj se pak dopravíme na letiště příměstskou vlakovou linkou, potřebovat budeme lístek ABC.
Na letiště Tegel (odlety na Fuerteventuru a Gran Canarii) musíme cestovat přes centrum Berlína, odkud nás na letiště pak dopraví autobusová linka TXL, která odjíždí z centra každých 5 minut, pro cestu použijeme jízdenku AB.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Lenka napsal(a):

  Dobrý den. Myslíte, že i letos budou výhodné letenky na Kanáry během Vánoc? 🙂 Netušíte, jak je to pak s půjčení auta, zda už těsně před Vánocemi není vše rezervované? 🙂 Moc díky!

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, tipl bych si že letos to nic moc nebude, minimálně Ryanair hodně lety zkrouhl, navíc minulý rok bylo spousta linek první rok v provozu, kdy se počítá s promem nové linky… Že by auta vyloženě nebyla bych se moc nebál… Cena ale bude určitě vyšší.

 • Profilový obrázek
  zorg napsal(a):

  Prosim, da se takto vyhodne i na Tenerife a jake byvaji ceny priplatkovych zavazadel (30kg)?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Sem tam se objev i Kanáry, jinak 10 kg je za 8€, 20 kg za cca 20 €, 30 kg už bude celkem drahé, tam se to počíta s nadváhou.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *