Skupiny létají s Honzou

Prodloužený víkend v LYONU

950 Kč
13.9.2022 11:36 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Levné letenky do Francie pořídíme u Volotea.


V aktuální nabídce aerolinky Volotea najdeme levné letenky do Francie. Z Prahy do Lyonu se dostaneme za 38 EUR, což je v přepočtu asi 950 Kč. Letenky pořídíme na prodloužený víkend v listopadu 25.11. – 28.11.2022. Pro získání nejnižší ceny využijeme zkušební dobu klubu Megavolotea, viz info níže. V ceně letenek od Volotea máme v nejnižším tarifu zavazadlo 40x30x20 cm.

Letenky s Volotea do Lyonu
25.11.2022 – 28.11.2022

Klubové ceny bez klubu

Aktuálně nabízí Volotea možnost využít na 15 dní zkušební dobu jejich klubu. Při nákupu letenek tak zvolte klubovou cenu, v průběhu rezervace odklikněte nabídku se zkušební dobou (obrázek níže) a na konci zaplaťte letenky za klubovou cenu.
Třeba hned po potvrzení rezervace se vraťte do správy vašeho profilu a v záložce Megavolotea zrušte předplatné – pokud to neuděláte, za 15 dní se vám zaúčtuje klub, pokud ano, tak vám sice z rezervace zmizí všechny výhody klubu, samotná rezervace je ale stále potvrzena a můžete se těšit na cestu :).

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *