Skupiny létají s Honzou

Prodloužený víkend na KRÉTĚ

770 Kč
23.4.2021 12:24 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Hledáte levnou letenku za červnovou pohodou u moře? V nabídce je ideální letenky na Krétu.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Chanie pořídíme v nabídce Wizz Air za 29 €, tedy asi 770 Kč cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí 20 €. V ceně letenky máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.
Letenky pořídíme od čtvrtka do neděle 17.6.2021 – 20.6.2021.
 


 

Jak do Vídně?

Na letiště ve Vídni nás dopraví z Brna nebo Prahy přímé autobusové spoje Regiojetu. Jedna jízda vyjde na 390 Kč. Zvolit můžeme také spoje do centra Vídně ať už vlakové od Regiojetu nebo ČD nebo autobusové třeba od Flixbusu. Na letiště pak vyrazíme příměstským vlakem S-bahn nebo Railjetem.
 
Další služby k letence přikupujte vždy jako zrušitelné, Wizz Air nabízí k letence možnost přikoupit Wizz Flex, letenka je pak flexibilní a jde do kreditu refundovat i pár hodin před odletem. Cena u této letenky je ale 26 €, proto stojí za úvahu, zdali se nevyplatí spíše nechat letenku případně propadnout, přikoupit vhodné storno pojištění, atd.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *