Skupiny létají s Honzou

Prodloužené víkendy ve ŠVÉDSKU

798 Kč
8.8.2022 15:29 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za výhodnou cenu jsou dostupné letenky do Švédska.
 

Zpáteční letenky z Prahy do Göteborgu jsou dostupné už za 798 Kč. Letenky pořídíme ne prodloužené víkendy v průběhu listopadu 2022. V ceně nejlevnějších letenek od aerolinky Ryanair máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.
Příkladem letenky na termín 12.11.2022 – 15.11.2022.
 

Letenky do Göteborgu
12.11.2022 – 15.11.2022

 

Göteborg – Landvetter

Z letiště se dopravíme do centra města expresními autobusy Flybussarna. Autobusy jezdí ve špičce každých cca 12 minut a cesta jim zabere 30 minut. Jednosměrná jízdenka vyjde na 119 SEK, tedy asi 300 Kč.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Petra Klapka napsal(a):

  Vztahuje se i na cestu z letiště nějaká výhodná xdenní MHD karta?

  • Honza napsal(a):

   Ne, linky na letiště nejsou zahrnuty do městských linek.

 • Karolína napsal(a):

  Z naší zkušenosti s Ryanem to nikdo neřešil, jen se to musí vejít do toho boxu na prohlídku a ten je určitě koncipovaný na klasický kabinový rozměr. Byli tam i kluci s menšíma krosnama včetně přidělaných karimatek a prošli normálně.

 • Dáša napsal(a):

  Ráda bych se zeptala ohledně příručního zavazadla výše uvedeného rozměru 40 x 25 x 20 cm, to není klasický rozměr kabinového kufříka, že? Nemáte někdo informaci, zda projde zdarma i klasický kabinový kufřík rozměru cca 55 x 35 x 20 cm , který se dává do zavazadlového prostoru nad hlavou v letadle?

  • Petra napsal(a):

   Letěli jsme před pár dny a kontroly zavazadel jsou namátkové, při nástupu do letadla si vytáhli namátkově a nechali přeměřit. Záleží, na koho padnete- může to být hop anebo trop.🙃
   Malý palubní kufřík je za příplatek k letence (plus ten batůžek/taška zdarma).

  • Honza napsal(a):

   Pokud to je vyloženě kufřík na kolečkách a nemáte Priority tak si vás vytáhnou skoro vždy.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *