Skupiny létají s Honzou

Přímým letem levně na MADEIRU

2 615 Kč
4.12.2019 11:53 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Výhodné letenky na Madeiru pořídíme také s přímým letem.
 

Na zimní období se objevilo už několik akčních nabídek na lety na Madeiru s přestupem, nyní se objevuje také akce na přímý let. Akční letenky na Madeiru pořídíme u aerolinky Condor s odletem z Mnichova nebo Lipska. Za zpáteční letenku zaplatíme 100 EUR, což je v přepočtu asi 2 615 Kč. Letenky pořídíme na lednové týdenní termíny. Více termínů pořídíme z Lipska, a to na všechny lednové termíny od čtvrtka do čtvrtka. Z Mnichova pak pouze v termínu 23.1. – 30.1.2020. V ceně letenky je malé příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x10 cm.

Tip: Pokud hledáte letenky na Vánoce, letenky z Lipska na Madeiru v termínu 19.12. – 26.12. pořídíme za 110 EUR (2 880 Kč).

Letenky z Německa na Madeiru
23.01.2020 – 30.01.2020

Jak do Mnichova

Na letiště v Mnichově se dopravíme z Prahy a dalších měst po celou cestu autem po dálnici. Pokud se rozhodneme cestovat autobusem, v nabídce jsou spoje Regiojetu, DB Bahn a Flixbusu, některé zajíždějí také přímo na letiště. Podrobnější informace o dopravě na letiště Mnichov najdete pod tímto odkazem.

Jak do Lipska

Letiště v Lipsku je z Prahy velmi dobře dosažitelné autem. Cesta z Prahy trvá pouze 2,5 hodiny. Za týden parkování navíc zaplatíte asi 20 €. Přímo do Lipska nás dopraví také autobusy Flixbusu, Leo Expressu a DB, s přestupem v Drážďanech můžeme využít i vlakové spoje. Z hlavního nádraží odjíždějí každou chvíli vlaky na letiště (15 minut jízdy).

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Profilový obrázek
    Jirka napsal(a):

    Ahoj Honzo,
    můžeš prosím uvést odkaz na parkoviště v Lipsku za těch cca 20Eur.
    Díky Jirka

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *