Skupiny létají s Honzou

Přímé letenky na MALTU

1 780 Kč
8.7.2020 10:48 6 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce Air Malta pořídíme letenky na ostrovní stát za výhodnou cenu.
 

Zpáteční letenky z Prahy na Maltu jsou tak dostupné na termíny na konec sezóny 2020 i začátek sezóny 2021 za fajn cenu 65 €, tedy asi 1 780 Kč. Letenky pořídíme na kratší i delší termíny. V ceně je příruční zavazadlo, tarif s odbaveným zavazadlem je dražší o 28 €.
Příkladem letenky na 6.10.2020 – 13.10.2020. Letenky rezervuje přímo na stránce aerolinky.
 

Letenky z Prahy na Maltu
06.10.2020 – 13.10.2020

 

Malta

Z letiště v Maltě nás dovezou do Valletty, případně do turistických letovisek autobusy s označením X – linky odjíždějí obvykle v hodinovém nebo půlhodinovém intervalu, jízdenku zakoupíte přímo u řidiče za 1,50 €.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Lucka napsal(a):

  Je možné žádat vrácení peněz? Nabízí voucher na rok.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Nárok tam určitě je, ale jak moc AirMalta vyplácí bohužel já osobní zkušenost nemám.

 • Profilový obrázek
  Lucka napsal(a):

  Bohužel tak zrušili další lety a proto mám další dotaz. Kdybychom letěli s Ryanerem do Vídně, vrátí nám airmalta peníze? Píší o otevřené letence na rok a bojím se, že nám peníze nevrátí. Máš nějaké zprávy o airmalta? Díky

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Bohužel u nich jsem žádnou rezervaci neměl, takže zkušenost jak moc vyplácí nebo ne nemám…

 • Profilový obrázek
  Lucie napsal(a):

  Ahoj Honzo, koupili jsme v prosinci 2019 letenky PRG-MLA 25.7. / MLA-PRG 3.8. a dnes (17 dní před odletem) nám zrušili odlet. Dost se nám to tím komplikuje a hlavně prodražuje, protože jsme ubytováni zajistili už dlouho předem. Máme šanci na nějaké kompenzace? Poslali jsme hned žádost o přesunutí letu na 4.8. Děkuji ti za případné zkušenosti s touto situací.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, aerolinky může měnit lety a to i rušit podle práva EU do 14 dní před odletem bez nároku na kompenzaci, snad tak pomůže ten rebook, při nejhorším z Vídně to půjde určitě i finančne zajímavěji, kdyby vám odlety z PRG nevyhovovaly.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *