Skupiny létají s Honzou

Přímé letenky do NEW YORKU

10 690 Kč
27.1.2020 10:31 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za fajn cenu pořídíme přímé letenky z Prahy do New Yorku.
 

Nejlevnější letenky jsou aktuálně dostupné na přímém letu z Prahy do New Yorku. Letenky od United Airlines jsou dostupné na konec léta během celého září za 10 690 Kč. V dalším kalendáři pak najdeme letenky za 11 990 Kč dostupné také na červnové a srpnové termíny 2020. Ceny letenek jsou bez odbaveného zavazadla, za které si budeme muset připlatit.
Příkladem letenky na 31.8.2020 – 8.9.2020.
 


 

Chystáte se navštívit USA? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Separator napsal(a):

  Tak já tam jedu jednou za 10 let takže se tam nechystám jako když jedu na víkend do Bruselu :-). A riskovat, že nebudu sedět s manželkou, taky při 9-hodinovém letu nechci, s tím už jsem si s Ryanairem užil dost.

 • Profilový obrázek
  Separator napsal(a):

  Tyto letenky se vůbec nevyplatí. Odbavené zavazadlo stojí navíc 60 dolarů jeden směr a výběr místa 35 dolarů jeden směr. Pořízení tarifu Economy pak vyjde u United (nebo Lufthansy, se kterou jsou v alianci) mnohem výhodněji. Je zajímavé, že agentury „běžný“ tarif Economy nenabízejí vůbec, přitom cestovat do USA s příručním zavazadlem je trochu mimo :).

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Naopak bych řekl, že cestovat do NYC na pár dní je dnes už víceméně standard. Navíc v ceně je kufřík+menší věc což je vpohodě i na týden. Vybírat místo je zbytečnost, online jde pak vybrat zdarma, stejně tak při checkinu není problém přiřadit vedle sebe.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *