Skupiny létají s Honzou

Přímé letenky do MEXIKA

11 990 Kč
25.4.2022 16:11 3 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Pokud hledáte pohodlnou cestu do Mexika, mohou se hodit přímé letenky z Vídně.
 

Zpáteční letenky z Vídně do Cancúnu jsou v nabídce rakouských aerolinek na zimní termíny 2023 dostupné za 11 990 Kč. V ceně letenek máme standardní příruční zavazadla o rozměrech 55x40x23 cm + 40x30x10 cm.
Příkladem letenky na 12.1.2023 – 19.1.2023.
 


 

Jak do Vídně

Pokud se nerozhodneme jet na letiště autem, zavezou nás do Vídně vlaky Regiojetu nebo ČD. Nejsnažší cestou na letiště je pak z hlavního vídeňského nádraží vlakové spojení ÖBB Railjet. V nabídce jsou i přímé autobusy Regiojetu a Gepard Expressu z Brna.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Pavla Petrová napsal(a):

  Dobrý den Honzo , prosím Vás o radu, jak se nejlépe dostaneme do Cancunu? Jsme ze severní Moravy tak že Vídeň nebo Polsko není problém, vlastně možná i Berlín, ale nevím, kde splašit info odkud je to nejvýhodnější ? Let plánujeme na druhou polovinu února 2023…..děkuji za Váš čas a chuť odpovědět. Pavla

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, minulý rok se objevovalo hodně akcí s Austrian, letos zatím nic moc. Suvereně nejlevnější jsou letenky z Mnichova, ty se dají i kolem 10 000 Kč, ale tipl bych si že během podzimu by se mohlo objevit ještě něco i z té Vídně.

  • Denisa napsal(a):

   Ahoj, mrkni na Air Canada, včera jsem koupila z Vídně za 12k s přestupem v Torontu (3-4 hodky) na 4.-18. února, byly tam i na později cca kolem 13 tisíc.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *