Skupiny létají s Honzou

Prázdninové letenky za polární kruh

4 588 Kč
16.12.2022 9:56 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

Výhodné letenky na sever Norska najdeme u Eurowings.


Letenky do severního Norska za polární kruh pořídíme nyní za super cenu. Nejlevnější letenky z Prahy do Tromso vyjdou aktuálně na 4 588 Kč. Let operuje aerolinka Eurowings s jedním přestupem v Düsseldorfu. Přestup je návazný, oba lety budeme mít na jedné letence. Tuto cenu najdeme ve velmi žádané termíny o letních prázdninách, převážně v srpnu. Lety jsou operovány vždy v sobotu tam a ve středu zpět, termíny jsou tak vhodné buď na prodloužené víkendy, nebo jako delší k procestování severního Norska. V ceně letenek od Eurowings máme příruční zavazadlo 40x25x20 cm.
Příkladem letenky na termín 5.8.2023 – 9.8.2023.

Pokud chcete zvolit spíše delší termín, pár nejrychlejších stihne ulovit ještě levnější termín 29.7. – 9.8. za 4 078 Kč.

Tromso

Tromso je město daleko na severu Norska. Je ideálním výchozím bodem na procestování divočiny severního Norska v pronajatém autě, například při cestě na Lofoty nebo Nordkapp.

Levněji z Gdaňsku

Gdaňsk je sice trochu z ruky, nicméně i tak stojí za zmínku levné přímé letenky do Tromsa z Gdaňsku od Wizz Air. nejlevnější letenky seženeme aktuálně na dubnové termíny za 144 PLN, tedy asi 763 Kč. Termíny na prázdniny jsou aktuálně k sehnání od cca 350 PLN, tedy asi 1 855 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si připlatí okolo 500 Kč. Do Gdaňsku se dá levně dostat s Ryanair z Wroclawi nebo Krakowa, případně využít novou linku Ryanair z Prahy (ceny z Prahy jsou zatím hodně vysoké, ale dá se očekávat pokles). Pokud by ani jeden z letů nepasoval k odletu nebo příletu z Gdaňsku, vždy je možné využít autobusy Flixbusu nebo vlaky ČD.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *