Skupiny létají s Honzou

Prázdninové letenky na MALEDIVY

12 990 Kč
13.12.2019 11:37 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Akční letenky na Maledivy daly do prodeje Qatar Airways.
 

Velice pěknou cenovku nasadily Qatar Airways na trasu Budapešť – Maledivy. Zpáteční letenky nyní koupíme za 12 990 Kč. Lety jsou operovány s jedním přestupem v Doha. Výhodou letenek je velké množství termínů, ze kterých můžeme vybírat. Za stejnou cenu najdeme letenky na prakticky jakýkoliv termín od dubna do září, a to včetně letních prázdnin. V ceně letenky jsou navíc odbavená zavazadla do 30 kg.

Letenky z Budapešti na Maledivy
01.07.2020 – 08.07.2020

Jak do Budapešti

Do Budapešti se dopravíme z Prahy a Brna vlakovými spoji ČD každé dvě hodiny. V nabídce jsou rovněž autobusové spoje Regiojetu, případně Flixbusu, na letiště se pak dostaneme kombinací metra linky 3 a autobusu 200E. Z Prahy míří do Budapešti rovněž linka Ryanairu, který obvykle nabízí letenky za cenu jízdenek na vlak nebo autobus.

Chystáte se navštívit Maledivy? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Adam napsal(a):

  Dobrý den, chtěl bych koupit letenku s QA s větším předstihem cca půl roku, ale pas mě vyprší za 4 měsíce. Můžu pro rezervaci letenky zadat staré číslo pasu?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano mělo by jít pak změnit.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *