Poznejte ATÉNY - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Poznejte ATÉNY

690 Kč
28.5.2020 9:10 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

V nabídce Wizz Air pořídíme také levné letenky do Atén.
 

Zpáteční letenky z Vídně o Atén jsou dostupné na podzimní termíny za výhodnou cenu 25 €, tedy asi 690 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si budou muset připlatit 5-10 € na jednom letu.
Příkladem pořídíme letenky na 20.10.2020 – 22.10.2020.
 

Letenky z Vídně do Atén
20.10.2020 – 22.10.2020

 

Atény

Letiště Eleftherios Venizelos je vzdáleno asi 35 kilometrů od Athén. Z letiště se do centra města dopravíme nejrychleji linkou metra. Jednosměrný lístek vyjde na 10 €, zpáteční potom na 14 €. Do centra jezdí také express busy – a to za 6 €.

Jak do Vídně

Přímo na letiště ve Vídni nás z Brna i Prahy dopraví přímé spoje Regiojetu. V nabídce jsou rovněž varianty s dopravou vlakem ČD nebo Regiojetu do centra Vídně, odkud nás na letiště dopraví příměstské vlakové linky. Podrobnější info o dopravě na letiště naleznete zde.

Letenky během koronaviru

Vzhledem ke stále zvyšující se poptávce po letenkách (a to i do destinací a termínech, které bych nečekal) jsem se rozhodl začít zařazovat standardní tipy, u kterých se dá pravděpodobně očekávat, že budou uskutečněny. V aktuální situaci, kdy se jednotlivá nařízení mění ze dne na den a zřejmě dojde během k léta k rozvolnění pohybu po celém Schengenu, je potřeba k letenkám začít přistupovat trochu jinak než jsme byli zvyklí, podle pár následujících pravidel:
Nekupujte letenky na termíny ve kterých je evidentní, že let buď nebude uskutečněn nebo nedojde k uvolnění opatření.
Nekupujte letenky za částky, které by mohly ovlivnit zásadně váš rozpočet v případě, že byste nemohli na let nastoupit, případně si připlaťte za měnitelný tarif.
Nerezervujte další služby do doby, než bude jisté, že let se uskuteční a vy budete moci let absolvovat, případně volte zrušitelné tarify.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Pavel Šoltys napsal(a):

  Dobrý den Honzo,
  potřebuji poradit s refundací peněz od Laudamotion (Ryanair), kdy nám byl zrušen velikonoční zpáteční let na Mallorcu (prodloužený víkend). Nejprve mne kontaktovali s tím, že mi vrátí peníze (vyplnil jsem formulář na jejich webu), toto mi potvrdili, ale později mi nabízeli voucher, který jsem odmítl a trval na vrácení peněz. V původním mailu se zavázali vrátit finance do 7-mi dnů, pak se omlouvali za zdržení (což při zmatku s corona virem chápu), dále jsem s nimi komunikoval několikrát o vrácení peněz, že nechci žádný voucher, což mi nakonec znovu potvrdili, ale od té doby se nic neděje. Nevíte, jak vyřešit mou situaci? Měli jsme letět s přáteli a visí nám v tom cca 11.000,- Kč. Přátelé jsou už dost nervozní, což se logicky přenáší i na mne. Můžete nám pomoci alespoň nějakou radou, jak dále postupovat? Máte přece jen mnohem větší zkušenosti s touto problematikou. Budu rád za Vaši odpověď na e-mail soltysaci@seznam.cz. Děkuji a omlouvám se, že obtěžuji se svými problémy, Pavel Šoltys

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, určitě počkat, postup jste udělal správně a teď jen čekat než přijdou peníze…. Nic jiného lepšího není.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *