Skupiny létají s Honzou

Poslední akční letenky do sicilské KATÁNIE

530 Kč
14.2.2019 8:22 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

Nejlevnější letenky do Katánie pořídíme z Vídně.


Poslední letenky za akční cenu na Sicílii pořídíme aktuálně u Wizz Air s odletem z Vídně. Na několik březnových termínů koupíme zpáteční letenku z Vídně do Katánie za 20 EUR, v přepočtu asi 530 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si budou muset připlatit 400-500 Kč. V aktuální nabídce najdeme za tuto cenu týdenní termíny termíny v březnu, např. 7.3. – 14.3. nebo 21.3. – 28.3., o pár eur dráž pak najdeme i okolní kratší březnové termíny. V ceně letenky je příruční zavazadlo o rozměrech 40x30x20 cm.

Letenky z Vídně do Katánie
21.03.2019 – 28.03.2019

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni nás dopraví přímé autobusy Regiojetu z Prahy i Brna. Celkem můžeme vybírat z cca 10 spojení denně, v nabídce jsou rovněž kombinace vlaku do centra Vídně a následné cesty dalším vlakem na letiště.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Profilový obrázek
    Jan Baka napsal(a):

    Krásná dovolená, za malo peněz. Nádherné výlety,pláže, málo turistů. U letíště půjčovny aut,prostě paráda. Spousta památek. Pronájem celého domu přes Booking,levně.

  • Profilový obrázek
    Petra napsal(a):

    Doporučuju výlet do Syrakus a na Etnu. A v okolí Etny do některých vinic.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *