Skupiny létají s Honzou

Algarve: FARO

1 190 Kč
4.5.2017 8:50 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

© Faro - Animaris pod CC

Levné letenky na jih Portugalska pořídíme s Wizz Air.
 

Zpáteční letenky s odletem z Budapešti jsou v nabídce aerolinky Wizz Air do Fara už za 13 680 HUF, tedy asi 1 190 Kč. Letenky pořídíme na květnový termín 13.5.2017 – 20.5.2017.
Ceny platí pro členy klubu WDC, ostatní si budou muset připlatit asi 500 Kč.
 

Letenky s Wizz Air rezervujte zde
13.05.2017 – 20.05.2017

 

Jak na odlet z Budapešti

Odlet je naplánován na 15:15, stihneme ho tak bez problémů prvními ranními vlakovými nebo autobusovými spoji. Přílet je pak kolem půlnoci – můžeme tak vydržet buď do rána a jet prvními ranními spoji, případně si pobyt v Budapešti o noc prodloužit – let přistává v sobotu, nepřijdeme tak o den dovolené.

Faro – Algarve

Z letiště se dopravíte do jednotlivých dovolenkových destinací buď autobusovými linkami, taxi nebo ideálně pronajatým autem.
Samotné Faro neleží přímo u moře ale v zátoce. Po celém pobřeží Algarve jsou ale rozesety domky, které nabízejí ubytování například přes portál Airbnb.com, kde můžete využít i startovacího kreditu ve výši 725 Kč. Hotelové ubytování seženete už za 10 € a noc.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Lenka napsal(a):

  Nádhera!! Něco podobného na prázdniny, co myslíte?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Něco by mohlo 🙂 težko ale předpovídat.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *