Skupiny létají s Honzou

Podzimní letenky na KANÁRY

1 715 Kč
7.10.2020 8:57 7 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Aktuálně pořídíme nejvýhodnější letenky na Kanárské ostrovy z Rakouska.
 

Zpáteční letenky z Vídně na Tenerife, Fuerteventuru nebo Lanzarote jsou v nabídce na listopadové termíny kolem 60 €. V ceně letenek od Ryanair je příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm. Letenky pořídíme na kratší i delší termíny, do 7 dní před odletem máme možnost změnit destinaci i termín a to nejdéle do 21.3.2021.
Příkladem letenky na Tenerife 28.10.2020 – 4.11.2020 za 1 715 Kč.
 


 

Jak do Vídně?

Na letiště ve Vídni nás dopraví z Brna nebo Prahy přímé autobusové spoje Regiojetu. Jedna jízda vyjde na 390 Kč. Zvolit můžeme také spoje do centra Vídně ať už vlakové od Regiojetu nebo ČD nebo autobusové třeba od Flixbusu. Na letiště pak vyrazíme příměstským vlakem S-bahn čísla 7.

Rakousko a Kanáry

Na letiště do Rakouska máme cestu volnou, pouze Pražáci musí cestu absolvovat bez zastávky. Kanárské ostrovy nejsou považovány za rizikové jak ze strany ČR, tak Rakouska.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Karel napsal(a):

  Dobrý den, neuvádíte ostrov Gran Canaria – tam nejsou z Vídně žádné lety? Měl bych zájem o termín odletu okolo 26.10. s návratem okolo 16.11.2020. Máte pro mne nějakou radu nebo řešení? Může být i 1 přestup, ale celková doba ne delší než 9 hodin.
  Moc děkuji a hezký den.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, z Prahy letí na lince SmartWings, cena je ale klasicky astronomická kolem 10 000 Kč, levněji letí Rynair z Vídně, linku ale startuje 31.10., dříve případně pak easyJet z Berlína, kde je potřeba ale počítat s testem, ty letí třeba 25.10. Ryanair i easyJet budou kolem 3 000 Kč, v případě zájmu o letenku se můžete ozvat zde.

 • Profilový obrázek
  petra napsal(a):

  dobrý den, již jsem to našla v jiné odpovědi. z a do Německa není možné bez testu ani na letiště.
  děkuji, nemusíte odpovídat.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ano, je to tak.

 • Profilový obrázek
  Petra napsal(a):

  vím, že to není k těmto letům, ale nikde se nemohu dočíst jak s příletem do Berlína z Cran Canaria . Následně transfer autobusem do ČR. Je třeba test na tuto trasu?
  děkuji velmi

 • Profilový obrázek
  luu napsal(a):

  Trd sem oriletel z Tenerife.Spravne nikoliv.Vyolnujes trantit formular,clanek je neoresnej.Vyplnuje ho kazdy obcan v CR ,stahnes si ho,vytisknes,vyplnis.Bez zastavky s tim ze bys vystoupil v Rakousku.Primo na letiste.V realu – nikdo nic nekontroluje a nechce a nestavi.V patek sem priletel.

 • Profilový obrázek
  Zuzana napsal(a):

  Dobrý den Honzo, můžu tedy jako Pražák přijet do Vídně vlakem a poté se MHD dopravit na letiště tak, aby to bylo bez testu? A nebo alespoň autobusem přímo na letiště?

  Děkuji!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *