Thajsko: PHUKET - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Thajsko: PHUKET

9 055 Kč
15.8.2018 12:41 4 komentáře

Do Thajska se v hlavní sezonu dostaneme nejlevněji z Berlína.
 

Nízkonákladovka Scoot nabízí velice výhodné letenky do thajského Phuketu. Přes zimu 2018-2019, kdy probíhá v Phuketu hlavní sezona, dostaneme nejvýhodnější letenky z berlínského letiště Tegel s jedním přestupem v Singapuru za 344,32 EUR, v přepočtu tedy asi 9 055 Kč. Na tuto cenu dosáhneme v termínu na konci sezony 25.3. – 30.3. při uplatnění voucheru na 15% slevu. Pokud už budou tyto letenky vyprodány, další termíny na začátku a uprostřed sezony o pár stovek dráž najdeme např. 18.1. – 31.1. nebo 4.3. – 12.3., pokud pohledáme, najdeme ještě další. V ceně letenky je pouze příruční zavazadlo. Odbavené je poměrně drahé, vyjde nás na 120 EUR, pokud nás ale pojede více, můžeme zakoupit třeba jen jedno pro celou skupinu.
 
Letenky se Scoot rezervujte zde
 

Voucher na 15% slevu

Voucher na 15% slevu ze základní ceny získá každý, kdo si u Scoot registruje nový účet. Pokud už účet máme, můžeme registraci provést přes někoho ze spolucestovatelů, nebo si vytvoříme druhý přes jinou emailovou adresu. Voucher přijde krátce po registraci na email. Kód pak zadáme v posledním kroku před platbou. Pro možnost uplatnění voucheru u ceny musí objevit „Scoot Insider Voucher*„, pokud se text objeví např. jen u jednoho směru, dostaneme slevu jen na jeden směr.

Jak do Berlína

Z Prahy nás do Berlína dopraví přímé vlakové spoje (už od cca 390 Kč v jednom směru z celého Středočeského kraje), případně autobusové linky Regiojetu nebo Flixbusu (od 9-15 € v jednom směru).
Na letiště Tegel nás pak dopraví autobusová linka TXL, která odjíždí z centra každých 5 minut, pro cestu použijeme jízdenku AB.

Chystáte se navštívit Thajsko? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Hana napsal(a):

  dobrý den, chci se zeptat.. scoot v kategorii economy povoluje jedno větší a jedno menší příruční zavazadlo v podobě tašky na laptop. Dá se vzít místo něj malá kabelka přes rameno nebo malinký batůžek (do délky a výšky se ani nevyrovnají té tašce), který bychom měli u sebe v době letu, aby se nemuselo pro každou blbost hrabat do krosny, nebo řeší každý centimetr a problémem bude šířka batůžku nebo kabelky?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, vždy záleží přímo na obsluze na letišti, takže tohle těžko říct…

 • Profilový obrázek
  Dvsky napsal(a):

  zkousel sem termin cca 6.1. – 22.4., ukazovalo to u toho 6.1. scoot voucher inside a nesel mi na to aplikovat ani jeden voucher (ani 15% welcome, ani ten 40% cca, ktery davali cca pred 3 tydny), nevite proc? vraci to furt stejnou chybu different fares types / obdobi

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Vypadá to, že počet míst na které lze použít voucher bude také omezený…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *