Rusko: PETROHRAD - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Rusko: PETROHRAD

912 Kč
5.12.2018 13:44 1 komentář

Wizz Air dnes připravil Mikulášskou akci na letenky za Dědou Mrázem.
 

V dnešní akci 20 % slevy u Wizz Air najdeme levné zpáteční letenky z Budapešti do Petrohradu. V několika ledových termínech pořídíme zpáteční letenku za 11 104 HUF, v přepočtu tedy asi 912 Kč. Cena platí při nákupu do zítřka a pro členy klubu WDC, pokud členství nemáte, připlatíte si na zpáteční letence asi jen 380 Kč. Za tuto cenu pořídíme např. termín 13.1 – 16.1., 18.1. – 23.1. nebo 23.1. – 27.1.2019.
 

Letenky do Petrohradu rezervujte zde
18.01.2019 – 23.01.2019

 

Jak do Budapešti

Kvůli brzkému rannímu odletu budeme muset do Budapešti vyrazit už den předem, a to buď autobusovými spoji Regiojetu / Flixbusu nebo vlaky ČD, případně autem. Při zpáteční cestě dorazíme do Budapešti dopoledne, do ČR se tak dostaneme jednoduše stejným způsobem (bus/vlak).

Petrohrad

Z letiště v Petrohradu nás dopraví do na stanici metra 2 Moskovskaya autobusy č. 39, 39Ex nebo minibusy K39. Jednosměrná jízdenka nás vyjde na 40 RUB (16 Kč) a cesta zabere asi 35 minut.

Víza a ubytování

Při vyřizování turistických víz je nejlepší se vykašlat na zprostředkovatele a jednoduše si ho podat sám (nyní lze už jen přes vízová centra – Praha/Brno/Karlovy Vary). První krok je sehnat si ubytování, které nám zdarma vystaví pozvání.
 
S vytištěným pozváním, kopií stránky s fotem z pasu, vyplněným formulářem, pojištěním na dobu cesty, pasem a fotem na pas pak vyrazíme na vízové centrum, kde za vízum zaplatíme 1 720 Kč.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Profilový obrázek
    dan napsal(a):

    nechci nic jen vypadnout s tohoto bordelu falešné česko uživím se pořád ruky zdravé i když už mám mnoho let. jsem zámečník svářeč i dál mnoho řemesel ale tady už nebudu,a na západ se netlačím patřím na východ

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *