Skupiny létají s Honzou

OSLO klidně na víkend

215 Kč
6.10.2021 14:44 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Suveréně nejlevnější nabídka letenek do Norska je z polských Katowic.
 

Zpáteční letenky do Osla (hlavní letiště Gardermoen) pořídíme za 38 PLN, tedy asi 215 Kč. Letenky jsou dostupné na spoustu podzimní termínů a to včetně víkendů s odletem v sobotu brzo ráno a návratem v neděli pozdě večer. V ceně letenek od Ryanair máme příruční zavazadlo o rozměrech 40x25x20 cm.
Příkaldem letenky na 27.11.2021 – 28.11.2021.
 


 

Jak z letiště do Osla

Z letiště se nejvíce časově i cenově vyplatí cestovat vlakem. Letištní expresní vlak odjíždí z letiště každých 10-20 minut a jednosměrná jízdenka vyjde na cca 200 NOK, tedy asi 520 Kč – cesta trvá asi 20 minut. Levnější alternativou je klasický příměstský vlak, který na letišti zastavuje 1-2x za hodinu, jeho cena je skoro poloviční (cca 300 Kč) a jízdní doba jen asi o 5 minut delší. Cesta autobusem je skoro stejně drahá jako expresním vlakem a trvá delší dobu.
 
Do Norska je aktuálně možné cestovat s ukončeným očkováním nebo proděláním nemoci ze všem zemí EU, z ČR a Polska navíc může cestovat kdokoliv, jelikož jsme zatím zařazeni na zelený seznam s horšující se situací se dá ale čekat přeřazení na oranžový seznam.
Pro cestu zpět je Norsko z hlediska ČR oranžové, cestující s vakcinací nebo po prodělání vyplní jen příjezdový formulář, ostatní doplní AG test do 5 dnů po příjezdu, nebo lépe kvůli letu do Polska už před odletem.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *