NEW YORK přímo z Prahy - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

NEW YORK přímo z Prahy

10 990 Kč
17.5.2017 8:59 2 komentáře

Delta opět po delší době spustila akci na své přímé lety z Prahy do US.
 

Přímý let z Prahy do New Yorku je operován přes letní sezónu. Jak bývá zvykem, na červenec a srpen akční letenky nepořídíme, letenky jsou tak dostupné na květen – červen a září – říjen.
Pokud plánujete odletět do USA na celé léto a doba vašeho pobytu nepřesáhne 3 měsíce, můžete pořídit letenky i od června až do září. Aktuální cena zpáteční letenky je 10 990 Kč.
 
Přímé letenky do New Yorku rezervujte zde
 

New York

Let je směřován na letiště JFK. Z letiště se dopravíte do centra nejpohodlněji AirTrainem na stanici metra za $5, odtud pak můžete pokračovat kamkoliv ve městě i mimo něj. Na letiště zajíždí také pár linek autobusů, pokud se rozhodnete pro taxi, počítejte s cenou kolem $50 na Manhattan.

Chystáte se navštívit USA? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Komentáře
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
  • Marcel napsal(a):

    Prosim co je potreba vyridit na navstevu NY pokud chci letet na 14 dni za svou sestrou ktera je tam vdana uz 8let.myslim tim papiry.povoleni doklady atd.dekuju za info.marcel

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *