Nový Zéland: AUCKLAND - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Nový Zéland: AUCKLAND

18 600 Kč
7.10.2015 21:02 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

© Jezero Tekapo - Holgi pod CC

Zpáteční letenky z Prahy na Nový Zéland poskládáte v trochu divočejší kombinaci za super cenu 18 600 Kč.
 

Celý itinerář stojí na letence od Air China s routingem Oslo – Auckland – Londýn, k nim stačí přikoupit přískok do Osla s norwegian a přískok do Prahy třeba s Wizz Air – pokud navíc nejste nerváci 🙂 tak se dá celá cesta absolvovat bez nutnosti přespávání na letišti. Letenky jsou dostupné na spoustu termínů od ledna do března. Tak jdem na to, jako příklad jsem si vybral březnový termín.

Praha – Oslo

První segment je z Prahy do Osla – tady poslouží letenka od norwegian. Jak můžete vidět v kalendáři níže, letenek za 54 € je dostupných opravdu hodně. Pokud chcete navázat na následující let, volte letenku s odletem z Prahy ve 12:00, v Oslu jste ve 14:00. Na přestup jsou ale jen 2 hodiny, což u takhle dražší návazné letenky je tak nějak na hraně – pokud rádi riskujete v 90% případů nebude problém, jinak si raději kupte letenku o den dřív.
 
Letenku Praha – Oslo rezervujte zde
 
auckland_1

Oslo – Auckland – Londýn

Hlavní letenkou je letenka od Air China – na výše uvedené trase jsou letenky v prodeji za 16 338 Kč. Jako obvykle je kalendář s levnými letenkami dostupný pouze na polském Pelikánu, český Pelikán ale tarif vidí – takže vybrat si termín v polském kalendáři a letenku si rezervovat přes odkaz v českém Pelikánu. Při cestě tam i zpět máte dostatek času na prohlídku Pekingu – byla by teda škoda si nevyřídit víza…
 
Kalendář pro výběr termínů
Letenku pak rezervujte zde (stačí si upravit termín)
 
auckland_2

Londýn – Praha

A už nám zbývá pouze přískok do Prahy – přílet na Heathrow je v 17:50, jako poslední letadlo do Prahy letí Wizz Air z Lutonu ve 21:05 – bus National Express Vás doveze za 22 GBP z letiště Heathrow na letiště v Lutonu do hodiny, takže v ideální případě opět 2 hodiny na přestup, pokud nepočítáme zavazadla – lepší tak bude spíše varianta zarezervovat si ranní let Ryanairu ze Stanstedu.
 
Letenky s Wizz Air rezervujte zde
Letenky s Ryanair rezervujte zde
 
auckland_3 auckland_4
 
Celkem tedy 54 € + 16 338 Kč + 21 GBP = 18 600 Kč

Chystáte se navštívit Nový Zeland? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Komentáře
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *