Nový newsletter - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Nový newsletter

16.5.2017 11:30 6 komentářů

Snažší a přehlednější správa a všechno pohromadě, to je nový newsletter.
 

 
Tisíce z vás denně dostává upozornění do svého emailu o aktuálních akcích na letenky. Další stovky SMS denně odcházejí jako nejrychlejší upozornění na ty nejlepší akce.
Rozhodl jsem se tak všechna upozornění sjednotit do jednoho. Nově tak můžete spravovat svoje emailové upozornění i SMS notifikace z jednoho účtu.
 
Přihlášení do správy najdete zde
 
Prvotní přihlašovací údaje vám už dorazily na email, po přihlášení si tak prosím heslo změňte, na takové, které vám bude vyhovovat.
Pokud jste ještě nikdy newsletter nevyzkoušeli, registrujte se k odběru zde:
 
Registrace k odběru newsletteru

Propojení emailového a SMS upozornění

Pokud využíváte jak emailové, tak SMS upozornění, stačí se přihlásit pomocí linku a přihlašovacích údajů v emailu. Na záložce SMS poté jednoduše vyplňte svoje telefonní číslo – správa SMS upozornění se vám automaticky připojí i se stávajícím kreditem a doklady.
 

 
Pokud jste nikdy nevyužívali emailové upozornění a máte pouze SMS upozornění, jednoduše proveďte registraci a připojte telefonní číslo podle popisu výše.

Nastavení destinací pro upozornění

Upozornění na destinace si můžete nastavit zvlášť pro SMS i pro email. U SMS notifikací si navíc můžete vybírat i z odletových letišť. Pokud kliknete na všechny nastaví se vám vše, pokud kliknete znovu, vše se zruší. Jednotlivé destinace pak upravujete pod kontinenty – pokud je kontinent celý modrý jsou vybrány všechny destinace.
 

 
Podobně nastavíte destinace i u newsletteru.
 

Nastavení

V nastavení si můžete zkontrolovat vyplněné údaje a změnit heslo.
 

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Zdeněk napsal(a):

  Dobrý den, sháním na první polovinu září letenky (zpáteční) pro dvě dospělé osoby z Prahy do Splitu a zpět v rozmezí cca 10dní. Loni se nám je podařilo sehnat obě za 6.500,-Kč. Myslíte, že se letos něco podobného objeví?
  Děkuji Zdeněk

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, levněji jen přes dopordej od CK, přímo od SmartWings/ČSA se to vbohužel nedá nijak moc předvídat..

 • Verča napsal(a):

  Dobrý den,
  poraďte mi, kde mohu snadno sledovat aktuální ceny, případně se včas dozvědět o akci na letenky z Pardubic do Londýna. Termín nerozhoduje. Loni se zpáteční letenka dala sehnat do 500,- Myslíte, že to je reálné i letos?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Kolem 500 Kč se dají sehnat prakticky stále, ideálně sledovat termíny rovnou na ryanari.com

 • Táňa napsal(a):

  Dobrý den, prosím o pomoc – tip na levnější zpáteční letenku max s 1 přestupem pro 16 let – mládežníka. Trasa tam: Praha (Vídeň může taky být) – Toronto (Ottawa nebo Montreal). Zpět do Prahy. Mezi 30. 7. – 4. 8. let tam, kolem 30.8. let zpět. Děkuji pěkně. A.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, na prázdniny se už akční tarify čekat nedají, zkusil bych odlety z okolních letišť, případně jestli nebudou mít slušnou cenu Air Transat, aktuálně ale bohužel nic levného není.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *