Nová linka z Prahy do Lyonu - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Nová linka z Prahy do Lyonu

9.11.2018 14:31 Žádné komentáře

Volotea otevře od dubna novou linku z Prahy.
 

Poté, co Volotea před pár týdny oznámila novou linku z Prahy na Sardinii, se dnes objevila zpráva o další lince z Prahy, kterou plánuje aerolinka spustit. Z Prahy bude od letního letového řádu létat do francouzského Lyonu, a to dvakrát týdně v pátek a pondělí, jak jsme u Volotea zvyklí, tedy v ideálních termínech pro prodloužené víkendy. Volotea tak posiluje svou pozici na letech z Prahy na méně frekventovaná francouzská letiště. Na této lince bude soupeřit hlavně s nízkonákladovkou HOP od Air France, která na lince z Prahy do Lyonu působí poměrně dlouho, její ceny jsou ovšem oproti cenám ostatních nízkonákladovek vysoké.
 
Letenky zatím v prodeji nejsou, už teď se ale můžeme těšit na akce, kdy Volotea prodává letenky za 1 € pro členy Megavolotea klubu. Podobné akce vyhlašuje aerolinka několikrát ročně a dotýká se většinou všech linek vedených do Prahy.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *