Skupiny létají s Honzou

NORSKO za pár korun

210 Kč
29.11.2021 11:54 Žádné komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Za super cenu jsou opět dostupné letenky z Polska do Norska.
 

Zpáteční letenky z Katowic do Osla pořídíme v nabídce Ryanair opět za parádní cenu 38 PLN, tedy asi 210 Kč. Letenky jsou dostupné na spoustu termínů především na leden 2022. Sestavit si tak můžeme bez problémů i prodloužený víkend. V ceně letenek od Ryanair je příruční zavazadlo 40x25x20 cm.
Příkladem letenky na 15.1.2022 – 18.1.2022.
 


 

Jak z letiště do Osla

Z letiště se nejvíce časově i cenově vyplatí cestovat vlakem. Letištní expresní vlak odjíždí z letiště každých 10-20 minut a jednosměrná jízdenka vyjde na cca 200 NOK, tedy asi 520 Kč – cesta trvá asi 20 minut. Levnější alternativou je klasický příměstský vlak, který na letišti zastavuje 1-2x za hodinu, jeho cena je skoro poloviční (cca 300 Kč) a jízdní doba jen asi o 5 minut delší. Cesta autobusem je skoro stejně drahá jako expresním vlakem a trvá delší dobu.
 
Do Norska je aktuálně možné cestovat s ukončeným očkováním nebo proděláním nemoci ze všem zemí EU. Ostatní musí počítat s testem a karanténou.
Pro cestu zpět je Norsko z hlediska ČR červené, cestující s vakcinací nebo po prodělání vyplní jen příjezdový formulář, ostatní doplní AG test před odletem a PCR test po příletu. Transit Polskem je povolen.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *