Norsko: OSLO/Torp - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Norsko: OSLO/Torp

480 Kč
19.4.2018 11:29 Žádné komentáře

Za nádhernou přírodou můžeme vyrazit díky levným letenkám od Wizz Air.
 

Zpáteční letenky z Katowic do Osla/Torpu jsou v nabídce za 39 zlotých v jednom směru, zpáteční tak pořídíme za 78 zlotých, tedy asi 480 Kč. Cena platí pro členy klubu WDC, ostatní si ale tentokrát nepřiplatí buď nic, nebo maximálně 20 zlotých (asi 125 Kč).
V nabídce jsou především květnové a červnové termíny, příkladem prodloužený víkend na 25.5. – 28.5., je jich ovšem spousta, můžeme si tak vytvořit různé různě dlouhé termíny.
 

Letenky s Wizz Air rezervujte zde
25.05.2018 – 28.05.2018

 

Jak do Katowic

Nejlevnější spojení do Katowic nabízí spoje Regiojetu (jízdenku na vlak i bus pořídíme třeba za Prahy za 290 Kč). V nabídce jsou ale spoje dalších dopravců – LEO Express nebo Polskibus.com. Přímo na letiště nás pak z Ostravy a Bohumína dopraví TigerExpress, cena je ale vyšší – kolem 450 Kč.
Z centra Katowic se dopravíme na letiště kombinací tramvaje č. 7, která nás doveze za 4,80 PLN do Bytom. Odtud pokračujeme z autobusové stanice přes všechny možné vesničky až na letiště autobusem č. 85 (opět 4,80 PLN). Jízdenky pořídíme v automatu na vlakové stanici. Celá cesta zabere cirka 2 hodiny.

Oslo – Torp

Torp je jedno z nejvzdálenějších letišť od centra města, proto ho využijeme především pokud chceme cestovat po vlastní ose, nejlépe s pronajatým autem. Pokud se rozhodneme cestovat do centra Osla, použijeme pro cestu expresní busy, za zpáteční jízdenku tak dáme asi 440 NOK (je nutné ale mít na paměti, že ani z hlavního letiště Gardermoen není cesta zrovna zadarmo).

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *