Norsko: OSLO/Torp - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Norsko: OSLO/Torp

480 Kč
28.8.2018 10:00 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Levné letenky do Norska pořídíme tradičně z Polska.
 

Zpáteční letenky z Wroclawi do Torpu jsou v nabídce nízkonákladovek Ryanair a Wizz Air za 39 PLN v jednom směru. Letenky pořídíme jak u Ryanair, tak u Wizz Air prakticky ve stejném termínu i hodině, Wizz Air navíc nabízí většinou stejnou cenu i bez klubu WDC.
V nabídce jsou i zářijové prodloužené víkendy od pátku do pondělí – příkladem 7.9.2018 – 10.9.2018 nás vyjde letenka na 78 PLN, tedy asi 480 Kč.
 

Letenky s Ryanair rezervujte zde
07.09.2018 – 10.09.2018

 

Jak do Wroclawi

Pro obyvatele Královehradeckého, Pardubického nebo Olomouckého kraje je Wroclaw v některých případech nejbližším letištěm, které nabízí levné lety. Zatím se musíme spokojit s dojezdovou dobou kolem 2-3 hodin.
Pokud vyrazíme vlakem, nejlevněji nás vyjde jízdenka z Pardubického kraje na 200 Kč v jednom směru.
V nabídce jsou ale rovněž spoje z Prahy Flixbusem.

Oslo – Torp

Torp je jedno z nejvzdálenějších letišť od centra města, proto ho využijeme především pokud chceme cestovat po vlastní ose, nejlépe s pronajatým autem. Pokud se rozhodneme cestovat do centra Osla, použijeme pro cestu expresní busy, za zpáteční jízdenku tak dáme asi 440 NOK (je nutné ale mít na paměti, že ani z hlavního letiště Gardermoen není cesta zrovna zadarmo).
V nabídce jsou rovněž minibusy vázané na přílety polských linek – například PolskiBuss, nebo PKS Oslo který nás doveze do centra Osla od 170 NOK.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Petra B. napsal(a):

  Dobrý den, obávám se, že cesta ze severovýchodu, či východu ČR nemůže trvat 2-3 hodiny. Dojezdová vzdálenost např. z Hradec Králové je 520 km, odhadovaný čas při cestě autem téměř 6 hodin.. Cesta Flixbusem express 9:50 .. ale díky za tip

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Zrejme si pletete Wroclaw s Varsavou…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *