Norsko: OSLO/Torp - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Norsko: OSLO/Torp

305 Kč
14.5.2018 12:53 5 komentářů

Ze strany Ryanair přišla další várka letenek do Norska.
 

Začátek června můžeme strávit v norské přírodě. Letenky z polské Vratislavi do Osla (resp. na letiště Torp) pořídíme už za 50 PLN, v přepočtu 305 Kč. Příkladem můžeme uvést 1.6. – 6.6., 8.6. – 13.6. nebo 8.6. – 11.6. jako prodloužený víkend. Letenek je za tuto cenu opravdu hodně. Na první ze zmíněných termínů jich je minimálně 12, na ostatní dokonce 18!
 

Letenky do Norska rezervujte zde
08.06.2018 – 13.06.2018

 

Jak do Vratislavi

Pro obyvatele Královehradeckého, Pardubického nebo Olomouckého kraje je Vratislav v některých případech nejbližším letištěm, které nabízí levné lety. Zatím se musíme spokojit s dojezdovou dobou kolem 2-3 hodin.
Pokud vyrazíme vlakem, nejlevněji nás vyjde jízdenka z Pardubického kraje na 200 Kč v jednom směru.
V nabídce jsou ale rovněž spoje z Prahy pak nejlevněji s Polskibus nebo Regiojet.

Oslo – Torp

Torp je jedno z nejvzdálenějších letišť od centra města, proto ho využijeme především pokud chceme cestovat po vlastní ose, nejlépe s pronajatým autem. Pokud se rozhodneme cestovat do centra Osla, použijeme pro cestu expresní busy, za zpáteční jízdenku tak dáme asi 440 NOK (je nutné ale mít na paměti, že ani z hlavního letiště Gardermoen není cesta zrovna zadarmo).
V nabídce jsou rovněž minibusy vázané na přílety polských linek – například PolskiBuss, nebo PKS Oslo který nás doveze do centra Osla od 170 NOK.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Jak Čejka napsal(a):

  Torp opravdu není moc užitečné letiště na cestu do Osla, jde-li o nízké náklady.
  Jak zmíněno výše, je velmi daleko, doprava do Osla vyjde pak třeba třikrát dráž, než letenka z Wroclawi, a to ještě třeba připočítat dopravu do Polska na letiště. Proto doporučuji vždy před zakoupením cesty Wroclaw-Torp (ale i třeba Rygge – kam zas létá Wizz) nejprve srovnat součet cestovních nákladů letenka plus obě dopravy na/z letiště s cenou přímých letů Praha-Oslo (Gardemoen). Z Osla Gardemoen do centra města dojedete za 90 NOK. (Nekupovat flytoget, ale obyč vlak)
  TORP JE VHODNÉ PŘISTÁVACÍ MÍSTO PRO CESTU DO JIŽNÍHO NORSKA

  • Jitka napsal(a):

   Rygge je zavrene,wizzair lita na Torp,Torp je vzdaleny od Osla 123km,Gardemoen 53km.Pri srovnani km ,ktere musite pocitat pro cestovani po Norsku je to zanedbatelne…..Ja vse je po prepocteni pro Cechy drahe-benzin asi 16nok,prepocet asi 2,5kc,krasne fjordy jsou na zapadni strane…..od jihu az na sever

 • Petr napsal(a):

  Do Osla je z letiště sakra daleko. Nejpohodlnější cesta je asi vlakem, ale docela drahá (doporučuju zabookovat předem). Na druhou stranu v docházkové vzdálenosti je městečko Sandefjord a blízké fjordy, kde pěší najdou i velmi hezká místa pro volné kempování (například východ ostrova Storøya)

  • Barbora napsal(a):

   Zdravím Petře, můžu Vás poprosit o víc info k městečku Sandefjord ve s pojení s Fjordama

  • Zuzka napsal(a):

   Dobrý den Petře, mohu take poprosit o info k mestecku , fjordy a kempování? Moc diky!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *