Normanské ostrovy: JERSEY - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Normanské ostrovy: JERSEY

1 910 Kč
17.8.2018 15:06 6 komentářů

Do poněkud netradiční destinace seženeme výhodné letenky z Prahy s jedním přestupem.
 

Letenky na ostrov Jersey v Lamanšském průlivu mezi Británií a Francií seženeme levně s odletem z Prahy. Lety provedeme s jedním přestupem na londýnských letištích a zkombinujeme dvě aerolinky.
 
První letenku pořídíme u easyJet, poletíme z Prahy na londýnské letiště Gatwick. Za tuto letenku zaplatíme 966 Kč. Klikem na „přidat další lety“ přidáme let z Gatwicku na letiště Jersey. Tato letenka nás vyjde na 595 Kč. Opět klikem na „přidat další let“ přidáme zpáteční let z Jersey, tentokrát na londýnské letiště Luton. Tato letenka aktuálně stojí jen 39 Kč. Poslední letenku koupíme zvlášť u Wizz Air, se kterou poletíme z Lutonu zpět do Prahy. Za tuto letenku zaplatíme 10,49 GBP, v přepočtu asi 310 Kč. Celkem tak za všechny letenky zaplatíme 1 910 Kč. Za tuto cenu pořídíme termín 3.10. – 6.10., o pár korun dráž také 2.10. – 6.10. nebo 10.10. – 13.10., případně delší týdenní termíny na začátku října.
 
Cena letenek u easyJet platí při nákupu pro dva cestující, po přidání dalších cestujících bude cena letenek ještě klesat. Důležité u easyJet také je koupit všechny letenky na jednu rezervaci, vyhneme se tak placení více administrativních poplatků, které si easyJet účtuje ke každé rezervaci. Letenky do jedné rezervace přidáme kliknutím na „Přidat další lety“ pod tabulkou se shrnutím letů a ceny v pravé straně stránky. Cena letenky u Wizz Air platí pro členy klubu WDC, ostatní si budou muset připlatit asi 220 Kč.
 


 
Letenky z Londýna do Prahy u Wizz Air rezervujte zde
06.10.2018

 

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Milan napsal(a):

  ahoj, nenasel by se tam termin 5-8.10. ?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, zkuste kombinace třeba se stopem v Londýně i s jiným aerolinkami, ta nabídka easyJet je docela široká.

  • Profilový obrázek
   Milan napsal(a):

   No, abych pravdu rekl, moc se v tom neorientuji :))) slo by prosim nejak pohledat pro 2 dospele a 12let dite, nejak okolo toho terminu ? dekuji

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ja bohuzel letenky primo neprodavam, takze v tomhle pripade kouknete treba pres kiwi.com apod, kteri tyto letenky primo prodavaji…

 • Profilový obrázek
  Filip napsal(a):

  Ahoj, potřeboval bych na otočku do Athén 6.10. tam (večer jít na koncert) a 7.10. hned zpátky. Jaká by pro mě byla nejlepší možnost? Vyplatí se ještě čekat s nákupem letenek, nebo je mám koupit raději hned?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   AHoj, z Prahy s Aegean a pak jedině s Ryanair z Bratislavy nebo Polska. Bohužel nic moc jiná možnost není.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *