Nizozemsko: AMSTERDAM - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

Nizozemsko: AMSTERDAM

1 050 Kč
17.10.2018 8:52 Žádné komentáře

Letenky do Amsterdamu pořídíme nejlevněji u easyJet.
 

Easyjet dal do prodeje velice levné letenky na lety z Prahy do Amsterdamu. Za zpáteční letenku na řadu lednových prodloužených víkendů zaplatíme 1 050 Kč. Cena platí při nákupu pro dva cestující, po přidání dalších bude cena ještě klesat. Příkladem uvedeme např. 11.1. – 14.1. nebo 17.1. – 20.1., pokud se nám hodí spíše únorové a březnové termíny, k ceně zpáteční letenky si připočteme ještě cca 100 Kč.
 

Letenky s easyJet rezervujte zde
11.01.2019 – 14.01.2019

 

Amsterdam z Katowic

Pokud to máme do Prahy daleko a máme blíže Katowice, můžeme využít nabídku Transavia, která aktuálně nabízí zpáteční letenky do Amsterdamu na lednové termíny za 48 EUR, v přepočtu asi 1 260 Kč.
 

Letenky rezervujte přímo na stránce aerolinky

  Amsterdam

  Z letiště v Amsterdamu se dopravíte do centra buď vlakem nebo autobusem.
  Pokud z letiště zvolíte lokální busy, vyjde Vás jízdenka na 2,90€, můžete zvolit bus č. 69, který Vás doveze na stanici metra Amsterdam Sloterdijk, po cestě můžete přestoupit na tramvaj č. 1, která Vás zaveze do centra města. Jízdenka má platnost 60 minut.
  V nabídce je také přímý bus č. 197 za 5 € na hlavní vlakovou stanici v Amsterdamu, případně vlak (cirka 15 minut na Amsterdam Centraal) za 4,20 €.
  Po Amsterdamu se můžete pohodlně pohybovat metrem, tramvajemi nebo autobusem. Nevynechte také projížďku lodí po kanálech. Jízdenka na 24 hodin stojí 7,5 € a platí i na linku č. 69 jedoucí na letiště, takže cestu z letiště můžete mít už v ceně.

  Navštivte Amsterdam se zájezdem od CK Triplo od 6290 Kč
  Zpáteční letenka z Prahy  •  Celodenní vstupenka do zahrad  •  Transfer z letiště až ke vchodu
  Rezervovat
  Tipy, které v průvodci nenajdeš: Amsterdam
  Diskuze
  PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.

  Přidat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *