NEW YORK za akční cenu - Honzovy letenky
Skupiny létají s Honzou

NEW YORK za akční cenu

6 690 Kč
30.1.2019 13:40 14 komentářů
Nabídka již není aktuální

Akční letenky do New Yorku pořídíme u Finn Air.
 

Další levné letenky do New Yorku přidal tentokrát Finn Air. S odletem z Vídně pořídíme několik březnových až květnových termínů za super cenu 6 690 Kč. Let je operován s jedním delším přestupem v Helsinkách, který můžeme využít pro prohlídku města. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla o celkové hmotnosti 10 kg. Letenky v této nabídce rychle mizí, některé termíny už můžou být vyprodané.
 


 

Jak do Vídně

Na letiště ve Vídni nás dopraví přímé autobusy Regiojetu z Prahy i Brna. Celkem můžeme vybírat z cca 10 spojení denně, v nabídce jsou rovněž kombinace vlaku do centra Vídně a následné cesty dalším vlakem na letiště.

New York

Let je směřován na letiště JFK. Z letiště se dopravíte do centra nejpohodlněji AirLinkem na stanici metra za $5, odtud pak můžete pokračovat kamkoliv ve městě i mimo něj. Na letiště zajíždí také pár linek autobusů, pokud se rozhodnete pro taxi, počítejte s cenou kolem $50 na Manhattan.

Chystáte se navštívit USA? Podívejte se na průvodce na hedvabnastezka.cz
Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Profilový obrázek
  Eliška Michalíková napsal(a):

  Dobrý den.Chtěla bych leteť do NY v 5/2019-Nemám žádné zkušenosti,prosím napište na e-mail co přesně dělat. Akční let. Děkuji Emi

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, z Prahy by se měly dát sehnat letenky kolem 10 000 Kč, levněji pak z Vídně, prokliknout Pelikána, Královnu a Letušku, tím pokryjete většinu akčních tarifů.

 • Profilový obrázek
  Iveta napsal(a):

  Poprosím Vás o typ, kdy tak začít řešit letenky do NY pokud tam chceme v říjnu. Děkuji.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Počkal bych, během jara se začnou objevovat určitě levné tarify, nejvýhodněji bych to viděl z Vídně.

 • Profilový obrázek
  Nikola Vokurková napsal(a):

  Dobrý den,

  mám v plánu letět do NYC v druhé polovině května, případně začátkem června. Mám koupit letenky teď nebo si na základě zkušeností myslíte, že se ještě akční letenky objeví?

  Děkuji moc!

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, aktuálně je z Vídně opět dostupný levnější tarif, tak bych kouknul tam…

 • Profilový obrázek
  Veronika napsal(a):

  Dobrý den. Chceme letět do NY na přelomu srpna a září. Má cenu čekat na něco akčního, nebo raději koupit letenky s předstihem. Dík.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, to se dá těžko říct, minulý rok byly i akce přes léto, takže bych třeba ještě měsíc počkal, pokud nic nebude tak koupit to co je.

 • Profilový obrázek
  Karla Kobsová napsal(a):

  Dobrý den Honzíku, prosím, kdy budou akční letenky do Sydney v Austrálii. Rádi bychom letěli koncem listopadu nebo spíš začátkem prosince 2019. Prosím, bylo by mi, až budou je zaslat na email karlakobsova@seznam.cz. Děkuji mnohokrát, přeji hezký den, Karla.

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Ahoj, zatím o ničem levnějším na tento termín nevím, stačí vyplnit email na úvodní stránce a zaškrtnout po přihlášení vybranou destinaci. Jakmile dám příspěvek, přijde info.

 • Profilový obrázek
  Sylvie napsal(a):

  Dobrý den, myslíte si, nebo máte zkušenost, že budou podobné akce třeba i na září?

  • Honza
   Honza napsal(a):

   Dobrý den, ano, určitě by se něco minimálně z Vídně mělo objevit.

 • Honza
  Honza napsal(a):

  Dobrý den, pokud je s Finn Air, tak to většinou jde, otevřít normálně Pelikána a tam zadat jiný návrat 😉

 • Profilový obrázek
  Honza napsal(a):

  Dobrý den, díval viděl jsem, že současně probíhá akce na lety do LA, je možné tyto akce kombinovat? Ideálně tak, aby při 14ti denním pobytu vyšel 1 den stopover v NY (cestou zpět)? Děkuji

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *