Skupiny létají s Honzou

NEW YORK z Prahy

12 488 Kč
30.11.2022 14:46 2 komentáře
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Akční přímé letenky z Prahy do New Yorku pořídíme s Delta Airlines.


Akční přímé letenky z Prahy pořídíme s dopravcem Delta Airlines na květnové termíny. Letenky vyjdou na cenu 12 488 Kč a nejlépe se nakupují na webu Air France. V ceně letenek máme standardní příruční zavazadlo do 12 kg + jednu menší osobní tašku.

Příkladem letenky v termínu 18.5.2023 – 24.5.2023.

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Katarína napsal(a):

  Krásny deň,
  letela som minulý rok touto linkou PRG – JFK s Deltou. Kupovala som letenky v akci za 10k do najnižšej triedy a hneď po nákupe som mala možnosť výberu sedadla zdarma.

  Aktuálne kupujem letenky na rovnakú linku na tento květen a na webe Delty i Air France je u najnižšej triedy uvedené, že nie je možnosť výberu sedadla (určí sa až pri check-ine) a nebudeme sedieť spoločne. Je možné, že prebehla v priebehu roka nejaká úprava tarifov alebo tým airolinka len ťahá nakupujúceho na vyšší tarif a výber sedadla bude u najnižšieho tarifu i tak poskytnutý?

  Máte k tomu prosím nejaké info? Prípadne skúsenosti, či Delta na diaľkových letoch skutočne rozsadzuje?

  Mockrát ďakujem 🙂

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, ne obvykle nerosesazuje, navíc v průběhu checkinu jdou většinou případně sedadla ještě měnit, takže bych to bral bez nich.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *