Skupiny létají s Honzou

NEW YORK z Prahy

7 990 Kč
23.8.2022 12:00 10 komentářů
Nabídka již není aktuální

CC0 Pixabay

Zajímavou nabídku na levné letenky do New Yorku najdeme u American airlines a British airways.
 

Zpáteční letenky z Prahy do New Yorku pořídíme za 7 990 Kč. Letenky s jedním přestupem v Londýně jsou dostupné od listopadu 2022 až do března 2023. V ceně letenek máme standardní příruční zavazadlo o rozměrech 56x45x25 cm a menší 40x30x15 cm.
Příkladem letenky na 10.1.2023 – 18.1.2023.
 

Letenky do New Yorku
10.01.2023 – 18.01.2023

 

Diskuze
PŘIDAT KOMENTÁŘ Chcete se na něco zeptat? Není vám něco jasné a nevíte si rady? Nebo naopak máte nějaké poznatky nebo zkušenosti, o které se chcete podělit? Napište do komentářů.
 • Karel napsal(a):

  Rozumím tomu dobře, že možný imigrační pohovor bude už v Londýně?

  • Honza napsal(a):

   Po příletu proběhne vždy, na některých letech ale probíhá ve stylu 2, 3 otázek a kontroly dokumentů už před odletem. Někdy na letišti odletu, někdy na letišti přestupu.

  • Karel napsal(a):

   Díky!

 • Alexa napsal(a):

  Dobrý den,

  objednali a zaplatili jsme let přes Pelikána na termín 25. dubna až 3. května s tím, že nám to nejdříve potvrdili a vše ok. Teď nám volají, že let nemají a že byla chyba v rezervačním systému. Co dělat dál? Nabízejí let ve stejném termínu za stejnou cenu, ale dávají nám v obou směrech pouze hodinu na přestup, což je vzhledem k imigračním kontrolám a zpozděním nonsense… Moc děkuji za radu.

  Ještě mě zajímá, pomohlo by, kdybychom to při nákupu koupili hned přes American Airlines, nebo si myslíte, že by postup byl stejný?
  Díky 🙁

  • Alexa napsal(a):

   Respektive chyba v rezervačním systému znamená 30 tisíc místo 14 tisíc za dvě osoby tam a zpět.

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, nebylo to včera nějak pozdě odpoledne nebo večer? Ona ta akce už končila a od půlnoci zase najel trochu jiný routing, takže je možné že vám nestihli zarezervovat tu minulou a nabízí tu s tím novým routingem. No vzhledem k nabídce letů z Heathrow bych si tam tu hodinu klidně nechal. Je to na jedné letence takže to je starost aerolinky abyste to stihli, v reálu se to stihnout dá, ale musí vše klapnout, jinak pokud ne tak se o vás musí postarat a poslat vás dalším náhradním letem – ty létají z Heathrow směr NYC létají klidně 20x denně.

  • Alexa napsal(a):

   Takže říkáte, že hodina je na přestup dostatek i s případnou imigrační kontrolou? Letěli bychom poprvé a co se koukám na internetu, je možné, že se taková kontrola může výrazně protáhnout v řádu několika desítek minut až do 2 hodin. Nemám v tomhle ohledu zkušenost (předpokládám, že na to narážíte i tím, že by muselo všechno klapnout :/). Takže pokud je to na jedné letence a nestihneme návazný spoj, zajistili by další. Nevíte, zda se za takový náhradní spoj doplácí? Moc děkuji! Vážím si Vašich odpovědí!

  • Honza napsal(a):

   Nic se doplácet nemusí, to je starost aerolinky, že vám prodali letenku, u které nešlo stihnout přestup. Jinak ten imigrační pohovor je většinou jen fraška, dokonce jsem zažil, že se nahrály jen dokumenty online a neproběhlo vůbec nic, často proběhne už na prvním letišti odletu, takže vám dokumenty mohou zkontrolovat už v Praze, ale je to vždy jinak. Naposledy jsem letěl z Drážďan s KLM, neproběhlo nic ani v Drážďanech, u gate v AMS náhodně kontrolovali jen některé, já prošel úplně bez kontroly rovnou do letadla směr US.

 • Jana napsal(a):

  Dobrý den,
  jak je to s výběrem sedadel? Připlácí se částka jako tomu je např. u Ryanair nebi se zvolí zdarma při koupi letenek? Děkuji.

  • Honza napsal(a):

   Dobrý den, je to často různé podle zrovna provozované aerolinka apod. Ideální je po rezervaci kouknout přímo na webu aerolinky na správu rezrevace a zdali náhodou nejde už vybrat sedadalo, pokud ne tak zkusit vybrat zdarma při checkinu. Jinak vždy posazují vedle sebe.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *